Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác. Barátok vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Barátok vagyunk egy ideje. De én többet érzek mint barátság, bolondulok érte. Szingli, bár még szereti az exét ebben biztos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
adj neki jeleket, próbálj meg flörtölni vele, beszélj vele az érzéseiről, hívd el találkozni, ilyenek
2013. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát,próbálom őt rávezetni , de..nemtudom,valahogy úgy azthiszi hogy hülyéskedek..jövőhéten is talizunk ha minden igaz és,annyira félek hogy fogunk beszélni ilyesmiről mert egyszerűen nemtudnám elmondani neki hogy szeretem,mert tudom hogy ő még az exét szereti
2013. dec. 21. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!