Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöjjek össze egy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo'zsika kérdése:

Hogy jöjjek össze egy barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Van egy lány ,akit régóta ismerek ,de nyár óta hetente tatalálkozunk ,vagy ő hív ,vagy én őt.Facebookon is meg élőben is jól elbeszélgetünk és gyakran hangoztatja ,hogy mennyire bír ,szeret ,de nem tudom ,hogy.Ma pl. zsebemben kézen fogva jöttünk mert hideg volt meg szokott ölelgetni ,de néha màsokat is.Mit csináljak? Én egyre jobban kedvelem...

16/F a lány 15



2013. dec. 24. 01:56
 1/6 anonim válasza:
..., ha barátnőd már sehogyan sem :) mert már a tiéd !!! :)
2013. dec. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem egy lány akivel barátok vagyunk.
2013. dec. 24. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Egy barátnője:)

Nyiss felé, te is mondd, hogy szereted, öleld meg, ez szépen fog alakulni;)

2013. dec. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget majd megpróbálom! De jöhetnek még tanácsok. Egyébként Ünnepek után megyünk biliárdozni!:D
2013. dec. 24. 17:59
 5/6 Frepi voook ***** válasza:

Biliárd!! Hmmm: Dákó, Golyók, Lyuk

Bocsi csak továbbgondoltam...

Mondd meg neki kerek perec hogy mit akarsz. Ha neki is jelentesz ennyit, vagy ezt érzi akkor folytatjátok párként. Ha viszont nem, és netán elutasít akkor mondd neki hogy leállsz, de maradjatok barátok :)

2013. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi! :D
2013. dec. 28. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!