Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, mind a 2-en 15 évesek vagyunk, én nemsokára 16. Élőben még sose beszéltünk, facebookon chateltünk mindig. Egyszer egy kiránduláson nagyon lejárattam magam, szóval nagyon gyerekesnek tűnhettem előtte. Ezután egy évig nem is beszéltünk sehogy se. Most viszont tetszik (ezelőtt is tetszett), viszont neki lehet van barátja (múltkor láttam a mekiben egy idősebb fiúval).

Szeretném egy kicsit jobban megismerni, és el is akarom hívni valahova majd, de nem tudom hogy lépjek, mert még sose beszéltünk élőben, odamenni meg nem merek. 3 éve vagyunk osztálytársak és élőbe sose beszéltünk. Szerintetek mit tegyek? Vagy inkább hagyjam a fenébe?



2013. dec. 24. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

suliba menj oda hozzá személyesen és beszélj vele!

Amugy Boldog Karácsonyt:)

19/L

2013. dec. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked is és köszi :)
2013. dec. 24. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beszélgetni vele suliba. Ne rögtön azzal támad le, hogy van-e kedve elmenni veled valahova, csak beszélgessetek. Suliba azért akad téma, amiről lehet beszélni, főleg, ha visszamentek szünetről. Kérdezd meg, hogy telt a Karácsonya, hol bulizott szilveszterkor, kipihente-e magát stb. Ezekből tök jól el lehet beszélgetni. Közben még arra is rájöhetsz, hogy van-e barátja, megemlíti-e stb.

Aztán, ha úgy látod, hogy szívesen beszélget veled, van témátok stb. akkor megkérdezheted, hogy van-e kedve elmenni veled valahova.


+Tipp: tudom, hogy 16 évesen nincs sok pénzed stb., de ha már télen hívod el valahova, próbálj meg olynan programod kitalálni, ahol nem fáztok. Egy teára, vagy egy üdítőre szerintem be lehet ülni valahova, ahol kellemesen el tudtok beszélgetni, látjátok egymást, és nem fáztok.

Ezt csak azért mondom, mert életem első randija télen volt, kitaláltuk a sráccal, hogy sétálunk a szép téli időben. Azt gondoltam azért, hogy egy kis séta után majd csak beülünk valahová, de tévedtem. Körbejártuk a várost, beszélgettünk, én majd meg fagytam közben, mert azért csak hideg volt ahhoz, hogy majd 2 órán át sétáljunk. Nem feltétlenül volt pozitív ez a randi, hiszen egymás mellett sétálva még csak nem is láttuk egymás arcát, a gesztusokat, mimikát stb., ami egyébként fontos is lehet, meg hát, csak hideg volt, na. :D

18/L

2013. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
osztálytársra nem kéne ráhajtani, hidd el! Bár ugyse fogod annyiba hagyni de azért szólok előre h nemkéne. Tapasztalatból mondom. Én is 15 vagyok és nemrég bepróbálkoztam osztálytársamnál. Szépen kezdődik a sztori :D azt viszont tudni kell h én jóféle barátságban voltam a csajjal. Na szóval az volt h a csajnak volt vmi fellépése én meg elmentem meglepiböl mert nemtudta h ottleszek, és nagyon örült nekem :D haza is kísértem és az ajtó előtt elmondtam neki h mi a szitu (mint a filmekbe :D) és erre aztmondta h ő most nem akar kapcsolatot meg h neki más tetszik és h maradjunk csak barátok. mondanomse kell, nagyon szomorú lettem és sírva mentem haza (ne nevessetek ki!). Haverom szerint azért mondott nemet mert osztálytársak vagyunk. van benne valami. Azóta csak barátok vagyunk. Szerintem hagyd a fenébe, próbáld mg elfelejteni, semmi jó nem sülhet ki belőle. am ha azért jóba akarsz vele lenni csak menny oda és kérdezd meg h hogy ityeg xddd na szóval érted, mind1
2013. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!