Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így sikerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így sikerülni fog, vagy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szeretnék komoly kapcsolatot. Szerelmesnek lenni, sokáig. Tény hogy bulikon csináltam pár erkölcstelen durva dolgo, de szűz maradtam, de most nem ezért kérek leszólásokat. Szóval tudom hogy magabiztosnak, és szépnek kell lennem, ha nem egy alsó/középkategóriás srácot akarok, vagyis legalább olyat, aki nekem nagyon bejönne. Tehát ugyanarra a szintre kell feltornásznom magam. Van egy súlyfeleslegem, azt sporttal, diétával leadom (nem csak ígérgetés, hanem tényleg). Mivel mindennap igényesen nézek ki (smink) és ízlésesen, divatosan, stílusosan, egyedien öltözködöm, szerintem ezzel a résszel nem lesz gond. Főleg hogy sokan mondták már hogy szép vagyok, szóval ha mondjuk a legtöbbenmost 7-esre értékelnek külsőleg, akkor vékonyabban akár lehetek 8-as is. Nos mániám a minden hétvégi bulizás (cigi is, pia is, néha más is..) de már gyakorlom hogy ne igyam le magam úgy hogy visszataszítónak hassak. Illetve nekem ez azért alap tehát a pasim se egy otthonülős ember lesz (vagyis így képzelem el) ha arra gondolok hogy mennyire jövünk ki egymással. Szeretem a művészeteket, és ezeket fogom/csinálom is, fejlesztem magamban. Nagyon önelemző fajta vagyok így minden téren folyamatosan fejleszteni akarom magam, viselkedésre, stílusra, emberileg, erkölcsileg is. Mindig bennem van ez hogy jobbnak kell lennem, és csak azért is megcsinálom. Ha ezek sikerülnek és optimistán nézek magam elé, magabiztosan, valami csak összejön lassan nem? Megpróbálok nem rágörcsölni, lesz ami lesz alapon várni a sorsra, de ugyanakkor késznek lenni mindig... Mindig csak álmodozgatok hogy egyszer szerelmes leszek de ilyen gyerekes általános iskolai szerelmeke kívül még semmi se volt és nagyon nem hívnak el így kifejezetten randizni. Mondom bulikon kavartam sokat de ezt le akarom csökkenteni, mivel lerontja az esélyeimet meg már túlvagyok azon az időn amit mindent csak az első alkalom izgalma miatt csináltam. Tehát ez jó hozzáállás szerintetek? Fiúk, ti mit gondoltok?

16leszek, L


2013. dec. 1. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg 15 évesen nyomod a pistit, ginát, katit, füvet, iszol, cigizel, szerinted kinek fogsz kelleni? Annak, aki ugyanezt csinálja.
2013. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen, mert a fiatalok döntő többsége nem csinálja, mi? amúgy nem vagyok egy lecsúszott drogos, kétszer füveztem és ennyi, ez még belefér szerintem a kipróbálás kategóriájába..
2013. dec. 1. 23:28
 3/5 A kérdező kommentje:
és különben is azt akarom hogy a személyiségem miatt szeressenek nem azért mert megfelelek bizonyos kritériumoknak hogy "piál" "nem piál". ha valaki szeret úgyis elfogad így és igen tény hogy aki ugyanezt csinálja könnyebben elfogad, de nem értem miért kell ezt ennyire lenézni. nem egy csöves vagyok
2013. dec. 1. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi volt az a pár erkölcstelen, durva dolog? Privátban is megírhatod. Bár anonim oldal, tök mindegy.
2013. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csakhogy a piál / nem piál rész is a személyiségedhez tartozik aranyom, mint ahogyan úgy nagyjából minden ami veled kapcsolatos, a múltad is.
2013. dec. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!