Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek, miről szól a karácsony?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek, miről szól a karácsony?

Figyelt kérdés

Itt névtelenül el lehet mondani a véleményeket, szóval a szokásáos futószallag megjegyzéseket (szeretet, boldogság blabla) légyszi mellőzzétek.

Csupán csak érdekel, hogy hány ember látja másképp ezt a napot, és hány tekint rá úgyan úgy, mint bármelyik napra.



2013. dec. 24. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sosem szólt a szeretetről, családomnak köszönhetően, de ettől függetlenül mindig szerettem. Amit nagyon nem bírok, az a Facebookon való álszenteskedés.
2013. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sok pezsgő, bor, sör és whiskey a rokonokkal + ajándékok. Lehet g*ci vagyok, de nekem erről.
2013. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem igazából magáról az ünnepről. A díszekről, a hangulatról, stb. Család együtt van. Ritkán vagyunk így, szóval erről. Ajándék nem nagyon lesz.
2013. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem kell menni dogozni! Mámor!!
2013. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én mindig utáltam a karácsonyt(többi ünneppel együtt) köszönhetően a családomnak.de mától ezt kordában tartom mert van egy 7 hónaposom neki első karácsonya,legyen boldog minden évben.
2013. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Nem szeretem
2013. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Végre van egy pár nap, amikor mindenki itthon van, bár ez sem teljesen igaz így. Apukám vendéglátásban dolgozik, így ha a hétvégi házba jönnek vendégek, akkor dolgozik, hiába, hogy Karácsony van. De többnyire elmondható, hogy meg tudjuk ezt oldani úgy, hogy nagyrészt együtt vagyunk, pihenünk, nem hajt senki. Végre nővérem is itthon tud tölteni pár kellemes napot, amikor nem kell sem a tanulásra, sem a munkára gondolni.

Együtt vagyunk, finom ételeket eszünk, pihenünk, kiengedjük a fáradt gőzt.

2013. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

őszintén? UTÁLOM! mindenki azzal jön,hogy "Boldog karácsonyt" meg " kellemes ünnepeket",de mégis hogy a fenébe lenne boldog meg kellemes ha az egész arról szól hogy licitált túl a másik ajándékát.az lenne a lényeg hogy szívből adj valakinek valamit nem? akkor mégis miért az a legfontosabb hogy mennyibe került és milyen menő lehetsz vele?manapság az a legfontosabb hogy múld felül a másikat ilyenkor is.annyira nevetséges.

évek óta nekem nincs meg a karácsonyi hangulatom,mindenhol ez a muszáj váráslás megy a tömeg... undorító!

ha egyszer lesz gyerekem tuti hogy azt fogom tanítani neki hogy nem az ára a lényeg a dolgoknak hanem az hogy szeretetből és szívből adja azt a valamit még ha egy darab üdvözlő kártya is akkor is!


18/L

2013. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szerintem olyan mint bármelyik másik nap. ugyanúgy azokkal vagyok akik számítanak, ugyanúgy ihatok ha akarok :D
2013. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
arról, hogy ilyenkor tényleg együtt van a família. testvérem más városban lakik, én is más városban tanulok, anyuék meg itthon, havonta egyszer látom őket, karácsonyra viszont pár nap erejéig testvérem is, én is, és anyuék is egy helyen vagyunk. finom kaja- sütés-főzés, amiben imádok részt venni-, a fa feldíszítése, minden ilyen kisgyereknek való dolgot imádok, pedig már 21 vagyok :D és persze, az ajándékozás, mert nagyon szeretem annak izgalmát, hogy na most vajon mit rejt a csomag- és itt egyáltalán nem az árra hajtok, hanem az a fajta gyermeki naiv kíváncsiság, ami elkap ha egy becsomagolt ajándékot kapok. a hangulat, a díszek, a műfenyő (rettenetesen kiábrándító, legalább az illata lenne rendes fenyőé!), a cicák-kutyák, és úgy mindenki együtt. :) az az idill, ami csak ilyenkor van meg a mi családunkban, egész évben. én nagyon szeretem :) na meg a bejglit is :D
2013. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!