Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már csak én rágódóm rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csak én rágódóm rajta? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Volt valaki akivel kb 3-4 alkalommal beszélgettünk az interneten, de tényleg semmi komoly dologról, csak zenéről, de még a nevünket sem mondtuk meg egymásnak. Aztán (nagyon régen történ majd' egy éve) úgy abbamaradt a beszélgetés, ugyan megírtam neki hogy bocsi de nem fogok tudni már olyan sokat írni, mégis lekiismeret furdalásom van. Valószínüleg ő már rég elfelejtett, én még mindig gyötrődöm. ár nincs meg az e-mail címe sem, szóval nem tudok mit tenni :/

2013. dec. 21. 15:15
 1/3 anonim válasza:

Rossz hírt kell közölnöm.. szerintem felejtsd el.. még a neveteket sem árultátok el egymásnaak.. akkor szerintem semmi komolyra nem kellett volna számítanod.:|<3

17/L

2013. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem az a baj, itt most nem magamat sajnálom:) hanem lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem búcsúztunk el, és én voltam a bunkó, mert talán amikor egyszer írt arra nem válaszoltam. ne legyen lelkiismeretfurdalásom?
2013. dec. 21. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:

"(nagyon régen történ majd' egy éve)"

No igen. Ő ennyi idő alatt megevett egy lovat, te meg még mindig a fäszán rágódsz...

Mondd meg nekem tiszta szívedből: miért kellene lelkiismeretfurdalásod legyen? Ígértél örök hűséget neki? Nem. Akkor meg?

2013. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!