Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit adnátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit adnátok a párotoknak (férfi) 1 éves évfordulóra?

Figyelt kérdés

Nem valami hagyományos dolgot szeretnék, hanem olyat amit én készítek el(de az ilyen kézzel készítettekből sem hagyományos ajándéot, mint pl. egy fotóalbum,hanem) valami olyat, ami tényleg egyedi dolog.

Ötleteket várok,ha tud valaki segíteni :)



2013. dec. 24. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 3000 darabos puzzle-t, rakd össze (kb 2hét intenzíven), majd vidd el egy üvegeshez és az bekeretezi. Garantáltan tatrós ajándék lesz.
2013. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ: de én olyat szeretnék ami (szinte) teljes mértékben kézzel készített...és nem igazán fotós dolgot mert olyat már gyártottam
2013. dec. 24. 16:19
 3/4 Zakathol ***** válasza:
Mondjuk 1 év ismeretség után, tudnod kéne, hogy mit szeret és mit nem. Vagy mire vágyik, mi a hobbija stb...
2013. dec. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a puzzle-t kéz nélkül összerakod, akkor nagyon ügyes vagy.
2013. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!