Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a meleg pasikról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a meleg pasikról?

Figyelt kérdés
Elítéled a melegeket? Vagy talán te is az vagy? XP Mi a véleményed róluk? Szerinted ez ciki?
2009. nov. 26. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el őket, és szerintem nem ciki. Mindenkinek a saját dolga a nemi indentitása. Ha ő így érzi magát jól, akkor örülök annak, hogy jó neki :D
2009. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
azzal nincs baj ha valaki meleg, a felvonulásról már lehetne beszélgetni.
2009. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ismerek nem egyet, semmi gond vele. A viselkedésén meg sem látszik, ez még inponáló is sokaknak. Elfogadták, mert intelligens, jó haver, a többi az ő dolga.
2009. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor én is kérdezek. A kérdezőnek mi a rálátása a kérdésben szereplő dolgokra?
2009. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A melegek is emberek,mint mi!Szexuálisan másra vágyik,de ettől még lehet egy tök normális,kedves,megértő ember,akit ha megismersz utána barátként tekintesz rá!

14,5/L

2009. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Csak annyi, hogy undorító akár egy csók is 2 férfi között. Egyszerűen fúúúj áh... de tőlem csinálják de ne lássam és ne tudjak róla. Szerintem betegség, ahogyan a rövidlátás is, mindkettő a hibás gének miatt van, de azt hiszem(nem biztos) az esetek 90%-ában tudatosan meleg valaki, tehát nem a génjeiben van, hanem az akar lenni, ez esetben még gyógyítható is megfelelő pszichológussal és akaraterővel.


15/f

2009. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok

"az esetek 90%-ában tudatosan meleg valaki"

Ezt rosszul fogalmaztam, helyesen: az esetek 90%-ában szerzett homoszexualitásról beszélünk, szóval a környezeti, szociális ingerek miatt lesz valaki meleg.

2009. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
faszomat reklámozod magadat, menj el valami köcsög bárba és ott reklámozd, de bomba riadót nem fogunk fújni elhiheted
2009. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Semmi probléma.Nem tartom gusztustalanabbnak ha nyom két férfi egymásnak egy csókot,mint mikor diszkóban a tánctéren egy hetero pár szinte meghágja egymást.Aki nyilvánosan enyeleg az meg mindegy,hogy hetero vagy meleg csak feltünösködik.Öszintén a szexualitását mindenki hagyhatja otthon vagy az arra alkalmas helyeken.Egy kóbór csókban meg mi lenne zavaró.De az ilyen gay pride felvonulásokkal nem értek egyet,mert akit nem zavart addig azt ezután sem fogja,aki meg parasztul áll hozzájuk az azok után meg még parasztabb lesz.Én sem megyek oda egy új helyre és mutatkozom be, úgy, hogy:'Szia, XY vagyok, és hetero vagyok 19 éve és együtt élek egy lánnyal.' ()hogy mik vannak?:D )Vagy nem állok ki az utcára transzparensekkel,hogy büszke vagyok a heteroságomra.:DRemélem érthetö mire akartam kilyukadni.Mégegyszer elmondom nem zavar és nincs velük bajom.19f
2009. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Amig nem hirdetik magukat okés :)

Nekem is van meleg ismerősöm és ő is beletartozik a baráti körömbe és senki nem itéli meg miatta :)

Semmi bajom sincs addig amig a szemem elött csinálják.

16/f

2009. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!