Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hadjam a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hadjam a csajt?

Figyelt kérdés

15f

Egy társaságban vagyunk, együtt szoktunk bulizni meg hasonlok.Kb 10 emberröl van szo...4 csaj 6 fiu..

Látom a lányon h tetszek neki, meg mondta h bejövök neki meg hasonlok, de nem akar tőlem semmit mert egy társaságban vagyunk és mi lesz majd ha szakitunk...

Nem egy olyan lányrol van szo aki csak ugy simán odadobja magát, egyébként szűz, ahogy énis de ez most nemlényeg. :D

Volt egy buli amikor hazakisértem ott volt egy pillanat amikor mondjuk megcsokolhattam volna de valamiért em tettem meg...talán azért mert aznap este aztmondta h nagyon nyomulok...ráadásul most barátja is van...de másik faluban lakik és 20 éves, de nem josolok nekik tul sok időt..belső informáciokal rendelkezek. :D Szerintetek csókoljam meg ha látok egy kis szikrát a szemében és lesz ami lesz? Felejtsem el hogy van barátja?



2013. dec. 24. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

a csókoljam-ot miért nem rövid o-val írtad faszgyerek ?


én sem vagyok öreg, de ez a mai fiatalság az őrületbe kerget

2013. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha okos akartál volna lenni, akkor a ,,hadjam" ot javitod ki hagyjam-ra...
2013. dec. 24. 23:12
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

szerintem hadjd!

és vegyél egy Magyar Helyesírás Szabályai könyvet és kezdd el tanulmányozni!

ja, meg járj iskolába, figyelj oda a nyelvtanórákon és tanulj rendesen!

vagy ásd el magad mert szégyen vagy a mai átlag tinikkel egyetemben!

aki meg tud rendesen írni az most nem érzi magát kellemetlenül! (max az írásod láttán :( )

2013. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne akadjatok már fenn ezen... -.- Rosszul írt le 1 szót most mi lesz? ha nem tudtok a kérdésre válaszolni akkor duguljatok el. -.-
2013. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Míg van pasija, addíg valóban hanyagold. De ha ez már nem áll fennt, akkor de!
2013. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen... És szerintem várj amíg szakít a barátjával.
2013. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát így, hogy barátja van így nem kéne... Elmondani elmondhatod neki, nem veszíthetsz sokat, max, nem fog a közeledbe menni. De egy kapcsolatba sose szabad bekavarni.
2013. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Magyar nyelv tanár...magyar nyelv tanár mindenhol o.O
2013. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
kedves #4-es! én nem azon az egy kis szón akadtam fennt, hanem, hogy nem tudnak magyarul írni. Miért nem lehet normálisan használni a magyar nyelvet? Vagy attól lesz valaki menő, hogy direkt helytelenül ír?
2013. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
ez történik amikor a falukba is bekötik a nettet
2013. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!