Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok, hogy felejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, hogy felejtetek el egy hetero csajt?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ismerem, de csak ő kell, egyfolytában a fejemben van, kidobtam a barátnőm mert így nem tudtam vele lenni, elég kellemetlen... Ilyenkor jön az idő mindent megold dolog, de kb egy éve ismertem meg, akkor is így voltam, kellett egy pár hónap mire túltettem magam rajta, addig kerültem, most találkoztunk nemrég másodszor, meg azóta párszor, és most ugyanott vagyok, sose váltott ki belőlem senki ilyen érzéseket... Nem biztos, hogy nem érdeklik a lányok, de én valószínűleg nem, beszéltem vele erről. (21 éves vagyok)

2013. dec. 18. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
szegeny kislany
2013. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Én nem mondom neked azt, hogy az idő mindent megold, mert sajnos nálam nagyon nem old meg semmit, több éve szeretek már valakit és képtelen vagyok továbblépni. Szóval kitartás neked, kemény helyzet, tudom jól. Azt szokták még mondani, hogy egy új szerelem feledteti a régit. Szóval addig meg marad a szenvedés, sajnos...
2013. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Mondd el neki, de előtte puhatolózz... hogy elítéli-e a dolgot, vagy hogy egyáltalán van-e hajlama.

Az, hogy tudod róla, hogy tutira heteró, nem mindig segít, mert az ember annyira nem lát a rózsaszín ködtöl, hogy elsuhan előtte a konkrét tény. Azonban ha a szájából hallod, ahogy elutasít, biztosra veszem, hogy túlteszed magad rajta... nekem csak így ment, és bár nagyon fájt, és a viszonyunk (nagyon jóban voltunk) átmenetileg megváltozott, de azóta is jó barátom, és totál elfogadott. Így könyebben ment a felejtés, és az is segített, hogy jött más, ahol már esélyt is látok. Szóval néha el kell gáncsolnunk magunkat, hogy erősebben álljunk fel.


Sok sikert, remélem megoldódik a helyzeted. :)


(Saját tapasztalatból beszélek, nekem ez segytett, de mind mások vagyunk. (Mondjuk nálam az is rátett, hogy oszt. társak avgyunk, így minden nap imádattal figyeltem, majd miután elmondtam neki, minden nap bujkáltam előle.))


17/L/L

2013. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki a múltkor mindent, azt mondta nem leszbikus, de konkrétan nem utasított vissza és azóta is keres, így meg nehéz, mert elvileg nem akar, de olyan mintha mégis :)

Azért köszi a válaszokat!

2013. dec. 18. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem fogod tudni elfelejteni, csak egy új szerelem segíthet, idő kell valóban, de egy nap minden fáradozásodnak beérik a gyümölcse. Heteroszexuális embereknél is megeshet, hogy nem vonzódik a másikhoz s azt mondja hogy nem vagy az esete meg ilyenek. Fel a fejjel kedves honfitársam!

Üdv, egy kord béli meleg srác.

2013. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer beleszerettem az egyik lány osztálytársamba, aki nem csak hetero, de még homofób is... Rólam (2-3 emberen kívül) nem tudja az osztályból senki, hogy a lányokhoz vonzódom. Próbáltam sokszor a közelében lenni, sőt, osztálykiránduláson még vele is aludtam, de tudtam, hogy ez neki az égvilágon semmit nem jelent. Nem is éltem bele magam az egészbe, csak a pillanatot próbáltam átélni, amennyire csak tudtam. Szerencsére már sikerült kiszeretnem belőle, de nagyon erős önuralom kellett ahhoz, hogy ne csináljak magamból hülyét. :)

Ismerkedj, akár neten is, keress egy jó hobbit, menj el valamerre a barátaiddal, hogy legalább egy ideig ne ő járjon a fejedben. Az is sokat segít. :)

2013. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Nos. Én, bár nem direkt, de sportot űzöm abból, hogy mindig heteró lányok tetszenek meg:) Például most is, egy munkatársam... Az idő nem old meg lóf...szt sem, hidd el. Én akkor tudok nagyon kiábrándulni, amikor elkezdik mesélni a "kiszemeltek", hogy milyen jó pasi a béla, meg belemennek a részletekbe, hogy a nagy bránert szeretik, és hátulról, stb... Na, ilyenkor mint egy varázsütésre eltűnik a vonzalmam. Illetve ha ez nincs, akkor tényleg csak egy új szerelem a gyógyír.


Sajnálom, tudom mit érzel, én ugyanígy vagyok éppen. Megőrülök, amikor felveszi azt a feszes nadrágot, és lehajol pakolni... Amikor elmegy mellettem egy szűk helyen, megfogja a derekamat, a hátamat, és kiráz a hideg, aminek tudjuk mi a vége... De nincs mit tenni, ő a pasikat szereti, én meg foglalt vagyok, és hűséges. Szerintem te se csinálj magadból hülyét, ez így szarul hangzik, nem akarlak megbántani, de nem érdekled. Ennyi idő után már lépett volna. Ilyenkor én is mindent beképzelek, egy kedves szóra, egy egyszerű mondatot félreértek, és azzal áltatom magam, hogy lehet, hogy heteró, de én azért tetszem neki. Hát sajnos nem:(

2013. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!