Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az evolúcióban mi szerepe van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az evolúcióban mi szerepe van a szűzhártyának?

Figyelt kérdés
Van olyan folyamat, ami nem alakulhatna úgy, ha az nem lenne? Az állatoknak van egyáltalán?

2013. dec. 25. 11:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

A fertőzések ellen való védelemre hivatkozottaktól meg én is kérdezném:

-Az átszakítása után nagyobb a veszély a betegségek elkapására?

-Miért nem baj ez esetben, ha lyukas?


Nem kötekedek, komolyan érdekel. :)

2013. dec. 25. 13:48
 12/25 anonim ***** válasza:

#5 na akkor ki a buta? :D

amúgy nem haragszom :)

de tényleg, csak gondold végig logikusan!

1) nem teljesen hermetikusan zárt... ergo ahol valami ki kell hogy folyjon, ott a bacilusok pont hogy befelé is tudnak jutni...

2) amit már más is említett, a hártya elszakadása után nincs védelem? :O de van. csak nem az biztosítja és nem azért van amire gondoltál, hanem amit utána kifejtett valaki, "fejlődéstani maradék" ha nem is szó szerint idéztem...

Nincs különösebb "haszna" az ember élete során kialakulása utáni évektől kezdődően, egyszerűen csak egy amolyan mellékterméknek tekinthető, mint pl a tojásban a hártya ami védi a petét, azaz a tojás magzatát...

Nem igazán tudom szabatosan elmagyarázni, de valami ilyesmiről van szó.

2013. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
létezik a fertőzés elmélet, csak kiderül milyen okos vagyok ha berakom a szöveget erről
2013. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Okosságért még nem köveztem senkit. Csak nyugodtan másold be!
2013. dec. 25. 14:27
 15/25 anonim ***** válasza:
És akkor mi a szerepe a belső szeméremajkaknak, illetve a csiklónak ami a pénisz elcsökevényesedett maradványa?
2013. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
#15 amint írtad, az elcsökevényesedett maradvány, amire több példa is van az emberi testen. Lehet, hogy a szűzhártya is az, de akkor mi volt és előtte mit szolgált?
2013. dec. 27. 16:02
 17/25 anonim ***** válasza:
nem szabad túl okosnak látszanom! mimikri
2013. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Akkor feleslegesen ne írj ide! Engem komolyan érdekel a téma!
2013. dec. 27. 21:37
 19/25 anonim ***** válasza:
42%

Igen, vannak érdekes dolgok az emberi testen.

Éppen tegnap láttam valamelyik tv adón egy műsort a nők szüléséről a középkorban. Az emberi test működését a reneszánsz óta kezdik megismerni az orvosok. Ekkor kezdődtek az első boncolások. Az egyház sokáig a fejlődés útjában állt.

Először a csontvázat és az izomzatot térképezték fel. Mivel a háborúkban szerzett sérülések kezelésére szükség volt rá. De ez is a XIX. század közepéig tartott. Az 1860-as években kezdték megismerni a női test működését. Hogyan történik a fogantatás, és a szülés. A csiklót is ekkor fedezték fel. Egyből sok tévhit társult hozzá. Az orgazmus mechanizmusát még mindég nem ismerjük tökéletesen.

Az biztos, hogy az állatvilágban nincs olyan emlős ami rendelkezik szűzhártyával, de a csikló is teljesen eltűnik mint a herék a nők testéből, vagy a petefészek a férfiknál. Holott mindkettő megvan az anyaméhben fejlődő babában egy bizonyos ideig. Majd elindul egy bizonyos nem irányába a fejlődése.

Ugyan ilyen csökevény a férfiak mellbimbója, vagy a vakbél is.

2013. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

csikló nem tűnik el


Hiénák: ellés a csiklón át!

a hormon hatására a női ivarszervek megnőnek, nem is kicsit. A csiklójuk – amelyben a szülőcsatorna húzódik – 18 centiméterre türemkedik ki a testükből.


„Képzeljük el, mintha péniszen keresztül szülnénk!” – mondja a tanulmány társszerzője, Kay Holekamp a Michigani Állami Egyetemről. – „Igazán különös ivarszervek, de úgy tűnik, bevált. Noha az ellés egy „péniszen” keresztül nem triviális probléma.”


A csikló szülőcsatornájának átmérője csupán 2, 5 centiméter, és a szövet gyakran szétszakad, amint a majdnem 1 kilogrammos kölyök átpréselődik a keskeny nyíláson. A hasadás végzetes lehet, amint azt az először ellő anyák magas halálozási aránya mutatja.



Gyakorlat teszi a mestert


A nőstény esetlen ivarszervei miatt a sikeres párzás meglehetős szakértelmet követel hiénáéknál. A hímnek gondosan kell elhelyezkednie a nőstény háta mögött, és valahogy olyan helyzetbe kell hoznia péniszét, hogy fölfelé és hátrafelé nézzen, így tud behatolni a csiklóba.

2013. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!