Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az evolúcióban mi szerepe van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az evolúcióban mi szerepe van a szűzhártyának?

Figyelt kérdés
Van olyan folyamat, ami nem alakulhatna úgy, ha az nem lenne? Az állatoknak van egyáltalán?

2013. dec. 25. 11:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

szűzhártyás állatok:


[link]


ne legyetek már buták olvasni

2013. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

A #19-es egy részét én is cáfolnám, mert látszik, hogy életében nem foglalkozott fejlődéstannal, aki ezt írta...

"... is teljesen eltűnik mint a herék a nők testéből, vagy a petefészek a férfiknál."


Egyik se tűnik el! Csak mivel mindkettő ugyanabból a "dologból" fejlődik ki, ezért a kezdetleges gonád (a valódi hermafroditizmus eseteitől kivéve) VAGY here VAGY petefészek lesz.


Viszont azon ivarszerveknek, melyek más-más képletekből fejlődnek ki a két nemben, az ellenkező nemben lesz "maradványuk" (pl. nőknél a paraurethralis mirigy, ami a férfi prosztata megfelelője).

2013. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

#21 Elnézést, hogy nem tudok tökéletesen angolul!


#20 Ki a franc mondta, hogy a csikló eltűnik és miről beszélsz? Teljesen eltértél a témától.


#22 Érdekes, amit mondasz, de én konkrétan a szűzhártya miértjére lennék kíváncsi. Te komolyabban foglalkoztál fejlődéstannal? Ez nincs esetleg valahol levezetve magyarul?

2013. dec. 28. 11:27
 24/25 anonim ***** válasza:
ezért nem akartam segíteni. mert angolul nem fogsz tudni, magyarul meg nincs
2013. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Nem az angol tudásomat kérdőjelezted meg, hanem az olvasási készségemet, szóval ne legyél flegma! Válaszolni nem muszáj, ha nem tudsz normálisan! A linket köszönöm, de feleslegesen ne piszkold a válaszfalat ilyen hülyeségekkel, hogy: "kiderül milyen okos vagyok ha berakom a szöveget". Ide nem kérek gyökérkedést és ne térj el a témától.


A kérdés még mindig áll!

2013. dec. 28. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!