Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret vagy nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem szeret, szórakozik velem vagy nem? Volt már valaki hasonló helyzetben? Valaki segítsen :/

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy fiú, akibe szerelmes lettem és tudja ő is. Azt mondta nekem, hogy ő nem akar összejönni velem, de közben meg azt is mondja, hogy ha nyíltabb, beszédesebb és kimutatom az érzelmeimet akkor van rá esély, hogy össze jöjjünk. Folyamatosan mondja nekem, hogy mutassam ki, hogy szeretem. Az a vicces, hogy mindenki más látja, hogy szeretem csak ő nem. A másik dolog meg néha olyanokat ír hogy "nagyon hiányoztál, szerelmes vagyok beléd, életem nője te vagy"..stb.. azt mondja, hogy csak viccből mondja ezeket, de ki írna ilyeneket viccből? :S

Múltkor volt egy kis féltékenységi rohama, uncsimra is féltékeny volt..meg ha vmi pasiról beszélek akkor egyből visszavág nekem vmi csajjal. jah meg hát olyanokon ki tudod akadni ilyen kis apróságokon, ami sztem lényegtelen. Direkt féltékennyé tesz, idegesít, de amúgy más csajokkal nem is nagyon beszél.

Ha meg találkozunk sose néz a szembe csak akkor néz rám, ha elfordítom a fejem.

Bnőm szerint szerelmes belém, csak nem meri beismerni magának, hogy szeret/tetszek neki, de én nem így látom vagyis hát ez az, hogy nem tudom eldönteni, hogy mit akar.

Valaki tud valami jó ötlet adni, hogy-hogy tudnám kideríteni hogy mivan, csak szórakozik vagy tényleg akar valamit. Normális válaszokat kérnék.. Köszönöm előre!! :)



2013. dec. 25. 14:31
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:
Az ilyet hagyd, fog még ettől értelmesebb példány is jönni! :)
2013. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatsz rákérdezni.

Velem is előfordult, hogy az első ismerkedéses találkozó után a pasi másfél hétig nem keresett (közbe én vagy 2-szer ráírtam, mert haltam meg a hiánytól, hogy nem beszélünk), majd végül megmondtam, hogy nekem nem jó ez a bizonytalanság, és egyből megértette mi a bajom, és leírta őszintén, hogy ez és ez az oka (ja, és meg tudtam érteni, tényleg jobb, hogy így nem akar kapcsolatba menni, de jobban örültem volna, ha hamarabb megtudom).

2013. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy ő nem szeret meg nem akar tőlem semmit, de közben valamit próbál bizonyítani nekem, meg ő hozza fel a témát (hogy én mutassam meg neki hogy mennyire szeretem).. ha nem lenne neki fontos akkor nem is hozná fel sztem.. nem? akkor csak jelentek neki valamit.. meg azon gondolkozik, hogy mi lenne, ha járnánk..

ha én nem akarnék semmit akkor nem gondolkoznék rajta..

vagyis én így gondolom..

2013. dec. 25. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen csak szórakozik. Ki ír ilyet viccből?? Az összes bunkó. Komolytalan. Minek kéne neked egy olyan aki le ír valami romantikusat neked miközben tudja, hogy te szereted, utána meg azt mondja, hogy viccel meg nem akar semmit?! Ezt érdemled szerinted? Amúgy miért nem mondod meg neki, ha együtt vagytok akkor tudod csak igazán kimutatni?! Meg mi ez, hogy akkor csak, "ha nyíltabb, beszédesebb és kimutatom az érzelmeimet akkor van rá esély, hogy össze jöjjünk." ?!Jézusom van rá esély? :O Ki ez te? Ne alázkodj meg egy ilyenért.
2013. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
velem is hasonló helyzet van most...nekem ugyan ezt mondta h ha jobban megnyílnék meg ilyenek akkor lehetne róla szó...hát akkor neki is olyan kell akivel eltud beszélgetni ,hülyéskedni..lehet te is tul komoly vagy..
2013. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!