Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló szituációban? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Ez a tipikus egy oldalú szerelem nekem kell, de neki nem kellek. A baj csak ott van, hogy nélküle egyetlen percemet sem tudom élvezni. Nem szeretnék magam köré embereket egyedül akarok maradni és mivel itthonis mindig zavar valaki ingeürlt vagyok. Mit tegyek, hogy ez ne így legyen?
2013. okt. 18. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Deritsd ki, hogy egyoldalú-e a dolog vagy sem.
2013. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
írtam már, hogy egyoldalú
2013. okt. 18. 12:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy mit tegyél de ez a mai ebéd olyan sós volt, hogy megittam már két pohár vizet de még midnig szomjas vagyok. Biztos szerelmes volt a szakács aki csinálta. Nem te főzted?
2013. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Próbálkozz másnál. Őt pedig felejtsd el.
2013. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2 Ezt ő mondta? személyesen a szemedbe, vaqgy csak te gondolod?
2013. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kimondta, hogy nem kellesz neki?
2013. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ő mást szeret viszont azért elmondtam neki, hogy szeretem azóta nem tölt velem annyi időt mint eddig szóval eléggé egyértelmű bár alapból azvolt mert tudtam, hogy mást szeret, kár is volt elmondanom neki
2013. okt. 18. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha egyértelműen rákérdeznél, hogy van-e esélyed? Mert azt, hogy nem tölt ANNYI időt a társaságodban, arra utal, hogy valamennyit azért tölt...
2013. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de mást szeret nemfog összejönni velem, meg ha annyira összeakakart volna akkor lett volna rá lehetősége
2013. okt. 18. 12:52
 10/12 anonim ***** válasza:
8as nem mond húleséget:)
2013. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!