Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti milyen lányokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen lányokra mondjátok azt, hogy "értelmes, normális"?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Na erre én is kíváncsi lennék.
2013. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Nem mondod :D ***** válasza:
55%
Ez engem is érdekelne...
2013. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Aki értelmes, normális. :D
2013. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem beképzelt, van egy kis esze, tud helyesen írni, ne legyen tapintatlan.
2013. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajnos odáig süllyedtünk, hogy már egy olyanra is érthetjük ezt, aki össze tud rakni 2 értelmes mondatot káromkodás nélkül, valamint nem fekszik össze minden második sráccal, miközben kapcsolatban van, mert felfogja a súlyát.
2013. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Aki az 1%-ba tartozik és nem partiribi.
2013. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálam a normális az a lány, aki nem plázap*csa, nincs elszállva magától, és nem egy nagyszájú, flegma egyén. Az értelmes pedig egyértelmű. Lehessen vele normálisan kommunikálni, ne csak a sminkekről, a piáról, és a buliról tudjon mesélni, legyen kulturált és hasonlók.
2013. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Röviden

Aki értelmes és normális :D

Kicsit bővebben.Tanult,nem azt értem ezen,hogy főiskola meg egyetem.

Hanem lehet vele értelmesen beszélgetni,tudja a dolgokat.

Normális ha nem vihog mindenen,tudja milyenek az emberek pl.hogy a maszturbálás nem bűn és nem azért csinálja az ember,mert nem tetszik neki a barátnője

2013. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne itt erről rizsázni de felesleges. Kinek mi a normális.???

Ahhoz meg kell ismerni a lányt minden ember más.

2013. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pl.:

-Tudjon kommunikálni, értelmesen kérdezni, vagy akár véleményt alkotni a szóba/írásba kerülő témákról.

-Legyen valami jövőképe, -vagy ha még nincs- legalább ne azt az utat járja, hogy minden mindegy, nem törődöm semmivel, majd anyuci-apuci mindent elintéz nekem.

-Meg még mondhatnék rengeteg közhelyes dolgom mint például: ne legyen gyerekes, hisztis, nyávogós stb...

2013. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!