Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen egy NEM átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen egy NEM átlagos lány?

Figyelt kérdés
Mindig írjátok az itteni csajokra, hogy átlagos, tucat. Akkor milyen az, aki nem az?
2013. dec. 26. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Más.
2013. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt úgy mondják h átlag feletti.
2013. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mondjuk van egy srác akinek megtetszik egy lány aki tök átlagos de valamiért megragadja akkoör már az neki átlag feletti pedig lehet hogy nem a legszebb, vagy nem a legokosabb de ő igy szereti. Kinek ki az átlag feletti. Izlések és pofonok. :)
2013. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

olyan mint én :)

10/10

2013. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amúgy mindenkire azt mondjuk általában h átlagos , kivétel ha a csaj odajön hozzánk és tetszik és kell nekünk akkor ő fantasztikus.

De sokszor azért mondjuk ezt , hogy nehogy elbízza magát valaki :)

2013. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Művelt, tetkós, piercinges. Számomra ez az átlag feletti.
2013. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rám azt mondják bolond vagyok, néha őrült, de pont ezt szeretik bennem! :D Mint ahogy én is jobban szeretem a kissé bolond fiúkat. :) (bolond nem egyenlő a butával, vagy a veszélyessel)
2013. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akit nem csak megkúrni érdemes. Van agya, lehet vele bármiről beszélgetni, kedves, nyitott, alkalmazkodó, szenvedélyes, humoros, hűséges, benne van mindenben.
2013. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát igen...az olyan akár a fehér holló.
2013. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Arimateia ***** válasza:
Már az is jó kiindulópont lehetne, ha az átlagos fogalmát tisztáznánk, ahhoz viszonyítva minden eltérés NEM átlagosnak számít, nem?:)
2013. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!