Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyin bejön egy srác mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyin bejön egy srác mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

már 7 éve ismerem de még soha nem tetszet és néha az az érzésem hogy tetszem neki de lehet hogy csak barátként tekint rám és attól is félek hogy ha elmondom neki és ha esetleg én is bejövök neki (amit kétlek) akkor a barátságunk teljesen tönkremegy és az meg hiányozni fog mert ebben az évben egyszer mér nem tudom miért de megsértődött és nagyon hiányoztak a beszélgetéseink.....

Bocsi ha egy kicsit zavaros!



2013. dec. 26. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a barátsága fontosabb, és az sem biztos, hogy az érzés kölcsönös ne mondd el.
2013. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vagy kockáztass vagy maradj a biztos barátságnál

neked kell eldönteni

amúgy ha elmondanád és ő csak barátként viszonyul hozzád is maradhattok barátok, csak eleinte kicsit fura lesz

2013. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem tudom mit tegyek
2013. dec. 26. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! 7 év sok idő, szerintem már lépett volna, ha nagyon tetszel neki.. :( De esély mindig van. Nem feltétlenül mondom, hogy mondj el neki mindent, hiszen én is pont ebben a helyzetben voltam, 100%-an azt hittem, hogy kölcsönös a vonzalom. Aztán pofára estem... Bár az se jó, ha sokáig őrlődsz. Döntsd el melyik a jobb: talán megtudni, hogy nem tetszel az illetőnek, de a barátság folytatódhat, ha megbeszélitek, vagy magadban tartani... Na?
2013. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

volt olyan eset amikor fázott a kezem megfogta (akkor még nem tetszett) és aztán belefeküdt az ölembe és kb két óráig úgy voltunk aztán volt pár nappal hogy valamiért megsértődött.....

De ezt a kézfogásos storit nem tudtam értelmezni de nem hiszem hogy ez azt jelentené hogy tetszem neki.....

2013. dec. 27. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!