Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tudtok értelmesen beszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtok értelmesen beszélni, ha találkoztok azzal, akibe szerelmesek vagytok? Nem érzitek úgy, hogy leblokkoltok, elszáll az agyatok és nagyon izgultok?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezen segíteni?

2013. dec. 26. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

nem, mert már előtte is nagyon jó barátok voltunk és bármikor bármiről tudok vele beszélni

bár eleinte azért zavarban voltam

2013. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor még értelmesebben próbálok beszélni, hogy megragadjam a figyelmét :)
2013. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Úgy segítek ezen, hogy nem leszek szerelmes senkibe.
2013. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előfordul! :D
2013. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem!:DDD Ha nem érint meg a csaj, lazán beszélgetek vele, elvagyunk, esetleg "összejövünk", még jó fejnek, is tartanak.Ha viszont tetszik vki, hát csak hülyeségeket beszélek, de azt folyamatosan. Ez vmi kegyetlen... magam sem tudom, hogy mit miért mondok teszek, lasan de biztosan csinálok magamból hülyét.:))) Volt egy esetem, hogy egy bomba csaj rámmoccant, és vele kellet randiznom, hát az vmi szörnyű volt...:D még pszichológushoz is mentem utána, de sztem az sem fogta fel, hogy mi van, mert pár alkalom után azt mondta, hogy nincs nagy gáz, csak adjam magam, és randizgassak tovább bla bla bla Szép napot! Péter voltam!
2013. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ha idősebb leszel, ez elmúlik. Ez csak a tizenéves korosztályra jellemző.
2013. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem csak a tizenéves korosztályt érinti. :D
2013. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!