Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szexpartnerhez megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexpartnerhez megyek házhoz akkor fizetnem kell neki?

Figyelt kérdés
pontosabban a "beszamolok.com"- on találtam szexpartnert ők ugye nem prostik (házhoz kell menni hozzájuk ők is csak partnert keresnek?)
2013. dec. 26. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
De, prostik.
2013. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ők nagyon is prostik :D
2013. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, ők prostik, csak mivel Magyarországon illegális a prostitúció, így szexpartnerkeresőként vannak fenn a neten. Számlát sem fogsz kapni az esemény után.
2013. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem, ők apácák bammeg.

hogy lehet valaki ennyire sötét?

2013. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ők fizetnek neked.
2013. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyilán csak nimfomániás lányok-asszonyok akik 0-24 órában csak férfiakat akarnak kielégíteni ingyen :D
2013. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm jókat nevettem (én is így gondoltam)..:D
2013. dec. 26. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!