Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hívtatok már házhoz masször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hívtatok már házhoz masszört? Vagy mentetek már masszörként házhoz?

Figyelt kérdés

Hogyan győződtetek meg arról, hogy a másik megbízható?

Hogyan méritek föl, hogy a másik nem akar-e olyat, amit ti nem szeretnétek?


Kuncsaftként kényelmesebb nektek, ha házhoz jön a masszőr?

Masszőrként mennyi macerával jár a házhoz menés? Van mobil kezelőasztalotok?


Mi az amit mindenképpen tisztáztok előre és mi az, amit csak a helyszínen személyesen beszéltek meg?



2012. aug. 29. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát öhm... én csontkovácsnál voltam, az számít? :D Mások ajánlották, és én mentem hozzá.

Ja és nő volt, szóval nem féltem, hogy megerőszakol...


Amúgy ha masszőrt akarnék hívni, akkor kikérném mások tanácsát, vagy esetleg egy telefonszámot, hogy ő jó, ő megbízható és őt hívnám. Kb ennyi.


21L

2012. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen hívtam. Az egyik ismerősöm masszőr.
2012. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=geLtFCxDs40


Én házhoz hívnám, ha lehetne. :DD

2012. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én masszőr vagyok. Házhoz járok. Évek óta ismerem azokat akikhez megyek. Többnyire párok és egymás után masszírozom őket 1-1 órát. Újakhoz csak az ők ajánlásával vagy ismerős ajánlásával megyek. Van hordózható ágyam, de többeknél van otthon saját masszázságy, így nem kell mindig cipelnem.
2012. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hogyan ismerted meg azokat, akikhez már mint régi kuncsaftokhoz jársz?


Aki nem masszőr, annak minek van otthon ilyen ágya?

2012. szept. 11. 19:42
 6/6 anonim válasza:
A régi kuncsaftokat úgy ismertem meg, hogy az elején saját üzletet nyitottam(nem csak masszázs, hanem szauna, szoli, gyógytornász, és más is volt),ez évekig működött és kialakult egy vendégkör. Mikor megszüntettem sok vendéget elveszítettem, mert nem volt mindenkinek jó az otthonában. Masszázságy azért van néhány párnál, mert régóta járnak hozzájuk masszőrök és mert nem szegények, jónak láttak egyet venni.
2012. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!