Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek nem túl szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek nem túl szép a mellük, hogyan fogadjátok el azt, hogy a melletek nem nyújt vonzó látványt?

Figyelt kérdés
Hogy a ti melletekért nem "odalesz" egy férfi, hanem csak "beletörődik"? Mi pontosan a cicid szépséghibája? Én jelenleg lehetetlennek tartom, hogy elfogadjam így magamat és közel engedjek magamhoz egy férfit, hiszen ha lekerül a ruha, látni fogom rajta a csalódottságot, és ezzel csak még tovább csökken az amúgy se túl nagy önbizalmam.

2013. dec. 26. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Sportolsz? Mosolygós vagy? Van kisugárzásod?


A mell nem minden. Akinek kicsi van, nagyot akar és fordítva. De ez baromság. Az a lényeg, hogy vonzó és kedves lány legyél.


Irány az edzőterem, a futópálya, tessék sportolni, jó alakot és formás feneket csinálni magadnak, akkor mindegy, hogy milyen a melled.

2013. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 WheneverYouWant ***** válasza:
38%
ezért van a mellplasztika.. van aki csak a méret miatt csinálja van akinek meg a miatt kell hogy a jelenlegi nem nyujt szép látványt. Segíthet az önbizalmadon.
2013. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szexelj pólóban.
2013. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, a mellemen kívül nincs problémám a külsőmmel. Nem szeretnék műtétet, mert azt csalásnak érezném.
2013. dec. 26. 20:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Én 19 éves lány vagyok, mióta nőni kezdett a mellem, mindig is nagyobb volt a többiekénél, most 90D, aminél persze van sokkal nagyobb, de nyilván ez már a legkevésbé sem feszes, eléggé lóg, megereszkedett. Nagyon szégyelltem sokáig (valamilyen szinten még mindig), és elég sokat szorongtam és féltem a testiségtől emiatt. Néhány párkapcsolatban eljutottunk a szexig, és soha senkinek egy rossz szava nem volt. A jelenlegi párom szerint az én melleim a leggyönyörűbbek a világon, és természetes, hogy lógnak, nem tudok vele mit kezdeni, de ő imádja őket még így is. Fontos nekem, hogy ezt sokszor kifejezze, és így adjon önbizalmat. Szerintem az egész azon múlik, hogy rájöjj, emiatt senki sem fog kiszeretni belőled vagy ilyesmi. Aki tényleg szeret, annak így is tökéletes leszel.

2013. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A mellek terén is sokféle ízlés létezik, tehát biztos van, akinek a tiéd is bejön. Amúgy meg a normális férfiak nem a nő mellének kinézete miatt szereti vagy nem szereti a nőt!
2013. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Gondolj arra hogy ha össze spórolsz 400 ezer forintot kb. akkor olyat csináltathatsz amilyen csak tetszik
2013. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

400k-ból már vennék 470 db gyros-t hülye vagy xD agykontroll ingyen van, ink. megpróbálnám azt cső:D

amúgy meg igen, ha valakivel összejössz úgy fog szeretni ahogy vagy, mint ahogy Neked se fog számítani - ha szereted - hogy mekkora farka van:)

2013. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A tiéddel mi a baj? Kicsi? Túl nagy? Lóg? nem szimmetrikus?


Ha a méret a legnagyobb problémád, szokták mondani: nem a méret a lényeg.

2013. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csőmellem van és ráadásul nagyon pici (70A)..elfogadtam, mi mást tehetnék. A pasiknak nincs vele bajuk, én meg már b*szok gátlásosnak lenni, így kelljek ha kellek. Tudod, akit már odaengedek h lásson pucéran, ott már vannak érzelmek és kedvelés ezerrel :) Fel a fejjel!


22/L

2013. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!