Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a szép nőknek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a szép nőknek is előre köszönni férfiként, amikor tudom hogy nem köszönnek vissza vagy csak nagyon bunkó módon?

Figyelt kérdés
És miért teszik fel a kérdést, hogy miért megyek el egy adott társaságból amikor ők betársulnak. Amikor tudom hogy le fognak nézni és bunkó módon fognak velem beszélni rosszabb esetben le fognak alázni.
2013. dec. 25. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell. Semmi sem kötelező, csak a törvény rád eső része.
2013. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad! Vissza lehet nekik szólni! Szellemiek terén nem ellenfelek, mivel megszokták, hogy a szépségükkel elérik, amit akarnak, szóval nem pallérozzák az agyukat!
2013. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pfff...nem önfényezésből mondom, de nekem leégne a pofámról a bőr, ha annak a sok köszöngetőnek nem köszönnék vissza. Egyszerűen undorítónak tartom az ilyen viselkedést, a legalapabb dolog fogadni a köszönést. Szóval, ne skatulyázz be minden szép lányt. ;)
2013. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy nő nem köszön,többé én sem köszönök neki
2013. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én minden nőnek visszaköszönök, akár szép akár nem, és érdekes mód visszaköszönnek.
2015. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bírom ezeket a "kérdéseket". Tök egyértelmű, hogy nem is vagy kíváncsi a válaszokra, csak provokálni akarsz. De azért úgy kell tenni, mintha kérdést írtál volna ki. :D
2015. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az a problémám a melóhelyen, hogy van olyan kollégám, aki nem képes köszönni. Már fél éve ott melózok és van 3-4, aki elmegy mellettem. Eleinte még ráköszöntem, hogy vegyen észre, én is munkatárs vagyok, de most már elmegyek mellettük. Van olyan, aki csak akkor köszön, ha más is ott van velem, akkor sziasztok. Nem értem, de nagyon bosszant. A másik, aki nem köszön, a kolléganőm palija. Pedig nem motyognak, jó a fülem, mert látnám legalább a szájuk mozgását.
2015. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!