Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bármikor mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bármikor mit jelent?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel flörtölgetünk elég sokat, de még nem történt konkrétan semmi. egyszer felhívtam egy gondommal és nagyon kedvesen segített és azt mondta, hogy hívjam fel bármikor nyugodtan, de ő még nem hívott sose. gondoltam rá hogy felhívom de nincs miért, csak úgy meg ciki lenne..... lesz majd a névnapja, talán akkor?? szerintetek?

17 l


2013. dec. 26. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért hajnali 3-kor ne nagyon zargasd.
2013. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármikor, ha hiányzik Neked, vagy inkább dugni akarsz. Nem tudom, tőle kéne megérdeklődnöd finoman.
2013. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ezen olyan érthetetlen. Azt jelenti, hogy bármikor, akármikor, amikor csak szeretnéd, minden időben, a nap bármely szakában hívhatod. Akár éjjel fél 3-kor is.
2013. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha szeretnél tőle valamit akkor tegyel érte és próbálj talalkát megdumálni vele. Kérdezz rá nyugodtan hogy elmentek-e valahová vagy akár szeretne-e tőled többet mint barátság.
2013. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zargathatod hajnali háromkor, de max azzal, hogy most tegyen magáévá. :D


Amúgy meg hívd bármikor. Kedves akart lenni, amikor ezt mondta. Ez túl kevés infó ahhoz, hogy eldönthesd (de főleg mi eldönthessük), hogy komolyan gondolta-e és többet jelent-e.

2013. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!