Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretném hogy a fiamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném hogy a fiamból "páwa" legyen! De enélkül lesz barátnője valaha?

Figyelt kérdés

Normális kinézetű srácokat mar alig látok.3 nagy csoportot figyeltem meg:az egyikben igénytelen lógós ruhákat és sapkát hordanak mindig;a másikak kivagott pólókat,nyakláncokat olyanok mint a melegek,a harmadikak pedig ezek az oldalt kopasz,felül zselés hajú,agresszív képű,bakancsos mitugrászok.Ráadásul egyre kevesebb a sportos fiú is.Borzasztó ahogy ezek a csapott vallaikkal és palcika karjaikkal kinéznek.De mégis csak ilyenekkel latok lányokat.Még a teljesen normális,csinos kislányok is ilyenekkel maszkálnak.

Én a fiamból egy sportos,férfias fiút akarok nevelni.De vannak olyan lányok akik ezt értékelni fogjak benne,vagy csak a divatos fiúk a kapósak?


2013. dec. 27. 00:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
arra neveld a fiadat, hogy merjen az árral szemben úszni! így minden rosszat ki fog majd bírni, és lesznek lányok, akik emiatt fogják csodálni.
2013. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

hát ne is legyen "páva"

rajtad múlik,hogy neveled

2013. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szarul leplezed a rejtett csajozási szándékod.

Nem, te nem fogsz bejönni a csajoknak.

2013. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
vannak még lányok akik nem a páwákra buknak de azt már nagyon ritkán lehet látni
2013. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Saját lányomból kiindulva (14 múlt): totálisan ki van akadva, milyen kevés a normális srác...


A fent leírtak egyáltalán nem jönnek be neki... aki tetszik neki, az kb olyan, amilyet te is szeretnél a fiadban látni. :)

2013. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

csak, hogy egy példát említsek a rockerek/metálosok se követik ezt a szart, még se egyedülálló az összes... :D

szóval persze, ezek nélkül is lehetne csaja szerintem, ha normális stb. de azt nem választhatod meg milyen ruhákat szeressen ugye... :S:D és nem is igen függ neveléstől, persze függhet attól is, de nekem pl közöm nem volt a rockhoz, metálhoz, nem neveltek sehogy ezen a téren, miért is... és ezt szeretem, ez van na szóval érted:)

2013. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én csak egy aggódó apa vagyok.

Ezek miatt.

2013. dec. 27. 00:09
 8/24 A kérdező kommentje:

Természetesen nem akarok ráerőltetni semmit.

De szerintem nem normalis hogy egy "férfinak" egy rózsaszín cipő,hasig kivagott póló,és nyaklánc tetszik mint ruha..

2013. dec. 27. 00:11
 9/24 anonim ***** válasza:

egy aggódó apa ,aki igazi apa és férfi nem kérdez baromságot


hanem skinhead gyereket nevel.


na jó ez talán túlzás..de semmi képp sem bu*it,,

2013. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul látod a dolgokat:\ Ha ők nem lennének, akkor nem lenne min röhögni az utcán:D
2013. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!