Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e valaha barátnője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e valaha barátnője egy olyan fiúnak, aki már egyszerűen nem bízik egy lányban sem, csak a rosszat látja mindegyikben, a rengeteg csalódás miatt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
ha csak a rosszat látod bennük akkor nem...próbálj máshogy nézni rájuk, mert így soha sem találsz magad mellé senkit
2012. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolj a husis puncijukra,az tök pozitív!
2012. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megertem, hogy igy erzel, en magam is csalodtam mar parszor, csakeppen pasikba. Korabban ugy voltam vele, hogy az osszes pasi kivetel nelkul csak egy paraszt aki semmi mast sem tud, csak atejteni a lanyokat. De aztan rajottem, hogy vannak egeszen normalis fiuk is a vilagban, es ezzel a szemlelettel keztem hozzajuk is kozeliteni.

Ugyanigy, lehet, hogy sokat csalodtal, de akkor is! Nem minden lany ugyanolyan, a jot kell nezni.:)

2012. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kerdesedre valaszolva..:DD Sztem igen, lehet, csak a szemlelteden kell kicsit valtoztatnod.:)
2012. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt barátom közölte velem hogy azt várja mikor verem át én is..... -.- nem veszekedtem vele emiatt, de valahogy nem volt virágzó kapcsolat...
2012. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy aládtolja magát, a többi már csak extra! :-) Talán a kérdező nem is fiú...
2012. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!