Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, előfordul nálatok ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordul nálatok ez néha? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szoktatok kisebb nagyobb társaságban, bulizás közben, fesztiválon, vagy egy hangos koncerten nagyon hangosan büfögni sörtől, vagy szénsavas koktéltól, italtól? Történt már ilyen?

2013. dec. 27. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam.
2013. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hát velem nem nagyon mert nem tudok böfögni de van 2 barátnőm akik szeretnek dicsekedni hogy bármilyen nevet elmondanak böfögve :D

19/L

2013. dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
magamról nem tudok nyilatkozni mert fiú vagyok, de a barátnőm szokott olyan retteneteseket böfögni szűkebb baráti körben hogy megijedek :D
2013. dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, sose szoktam
2013. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
szándékosan nem tenném, mert nőietlen, de volt már h "becsúszott" :)
2013. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy osztalytarsnom, aki durvabban csinalta, mint a fiuk.

Erdekes jelenseg volt, foleg, hogy en fiu letemre sem tudok bufogni, igy mindig kicsit furcsan ereztem magam a tarsasagaban.

2013. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, odafigyelek erre, mert kulturált vagyok.
2013. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!