Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítsak le egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le egy lányt nyáron?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell rólam 16 éves vagyok annyira nem tartom magam csúnyának annyira nincs nagy pofám de baráti társaságba elggé. A kezdõ szöveg már megvan csak utána mirõl lehetne beszélni?
2013. dec. 27. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Tél van :D Fél éved van gyúrni szövegre..ami amúgy gáz,ne tedd..nincs jó szöveg...ha szimpi vagy akkor az vagy,ha nem akkor a szöveg nem segít :D
2013. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

miért csak nyáron?

amúgy ha a kezdő szöveg jó és bejössz a lánynak, akkor már szinte mindegy

2013. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp vmi különlegessel rukkolj elő, h érezze h te őt szemelted ki, és nem csak egy lány a tömegből ;)
2013. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát olyanra gondoltam h ha nekkem megtetszik és szemezünk amig elmegyünk egymás mellett akkor én vissza fordulok megkérdezem h zavarok e és ez után hogy?
2013. dec. 27. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Zavarok-e? Ez nagyon elnézést kérő. Addig jó, hogy egymás szemébe néztek, utánamész, megállítod. Leírod neki a helyzetet, hogy megláttad, szép meg minden, utána bemutatkozol, és kérdezel róla valamit. Aztán ha jó passzban van, megy a beszélgetés a maga módján.
2013. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak nyáron akarsz, még ráérsz ezen gondolkodni. De nem értem, miért ne próbálhatnád ki magad már most. Én azt javaslom, hogy ne próbáld hosszú ideig húzni a beszélgetést. Mutatkozz be neki, kérdezd meg a nevét, esetleg hogy melyik suliba jár, aztán kérd el az elérhetőségét, majd búcsúzz el. Így nem kell attól tartani, hogy már az elején beáll a kínos csend és esetleg unja magát. Meg ha esetleg dolga van, akkor sem tartod fel. A randin lehet majd témázgatni.


Persze attól is függ, milyen közegben szólítod le. Ha mondjuk buliban, akkor nem érvényes a tanácsom.

2013. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!