Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi gyári vagy betanított...

Tibiszekely kérdése:

Külföldi gyári vagy betanított munka érdekelne. Aki tud valamit segítsen, 31 éves fizikai munkás vagyok. Valakinek van tippje, hogy hol keresgéljek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen nyelveket beszélsz?
2013. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Javallom ne itt. De erős a tippem hogy nincs nyelvtudás.
2013. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos nyelvtudás, de ezzel sokan vannak így .
2013. okt. 4. 04:37
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
akkor maradj otthon és lesd a postást hogy mikor hozza a segélyt.
2013. okt. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kedves utolsó kommentelő!

Feltételezésem szerint egy felnőttkort még be sem töltött "értelmiség" lehetsz..bízom benne,hogy te ugyanezt fogod tenni, mert ennyi ésszel, amennyivel te rendelkezhetsz, nem hiszem,hogy sokra fogod vinni. Aztán majd kérlek küldj egy képet, amint végső elkeseredésedben "a postást lesed,hogy mikor hozza már a segélyt".


A kérdezőnek pedig nem tudok mit mondani, sajnos a külföldre való kijutás, ill. munkalehetőség csak és kizárólag sajnos munkaközvetítőn keresztül (akinek nem kis összeget kell fizetni) vagy pedig ismerősön keresztül működik :/ Tapasztalat, kívánom,hogy sikerrel járj!

2013. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mumin001 válasza:

Én voltam kint Angliában alap angol nyelvtudással,több év szállodai tapasztalattal,minimális kezdő tőkével, cégen keresztül,ahol viszonylag keveset kell fizetni.Itthon lefixáltunk mindent,mi mennyibe kerül odakint,beszéltem skype-on a főnökkel,hogy akár gyárban is el tudnak helyezni két napon belül.Odakint két magyar srác volt már ettől a cégtől gyári munkán.Mivel feketén dolgoztak csak beugrós állást kaptak,ami a megélhetéshez sem volt elég,az egyiket az anyja pénzelte itthonról.

Én hazajöttem.

Az emberek-általában nem akarják elhinni-ahogy én sem hittem-hogy nem az a minimum,hogy a munkát megcsinálja,hanem hogy megértse,mit kell csinálni,hová kell menni,mit hová kell tenni.Inkább azzal foglalkoznak,hogy nagyobb úr ilyenkor a kétségbeesés.De gondolj bele,akkor mi lesz,ha kiderül,hogy tényleg nem megy nyelvtudás nélkül...!Ha nem érted,mit akarnak tőled!Szerinted meddig fognak megtartani?!

Egyébként most is készülök újra,csak sokat tanultam két év alatt.Muszáj.Ha már van minimális tudásod,akkor a KGI ki tud közvetíteni autógyárba Angliába bejelentve vagy hajóra mosogatni...zéró megélhetési költség.Akik nyelvtudás nélkül kínálnak melót,azt meg is lehet nézni...

2013. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 5/6 Időpont tegnap 23:33


Nem jól tudod!! Amelyik közvetítő pénzt kér, az bizony kamu...szóval úgy látom te sem értesz a dologhoz akkor miért okoskodsz?:)


Tudod ez úgy megy..hogy vagy ismerős..vagy némi tőkével kimegyek 2-3 hónapra, és SAJÁT magam keresek munkát.


Közvetítőt csak akkor veszek igénybe, ha az egy létező fejvadász cég. "gipszjakab humán kft"-vel nem foglalkozunk.

(Trenkwalder,Kelly"s..stb) velük igen. Ezek viszont gyári munkást nem keresnek külföldre, és nem is szednek reg.díjat..

Nyelvtudás nélkül pedig maradunk a hátsónkon!!!

2013. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mumin001 válasza:
Azért,mert én ezt próbáltam,működött,amennyire működött.Én nem leugattam senkit,a tapasztalataimat írtam le,meghagyva a saját választás lehetőségét.Szerintem ez az egyetlen,ami használ.Mindenki a saját sikerének kovácsa.A KGI pedig már igen régen bizonyít.
2013. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!