Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Késhet fogamzásgátló abbahagyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késhet fogamzásgátló abbahagyása miatt a menstruációm?

Figyelt kérdés

Szeptember elején ért véget a két éves (a vége felé már rossz) párkapcsolatom, ez alatt az idő alatt Cypromixet majd Lyndinette 20 fogamzásgátlót szedtem. A szakítás után abba akartam hagyni a szedését, mivel feleslegesnek tartottam (+drága is), majd ha újra lesz egy komolyabb kapcsolatom, akkor újra elkezdem majd szedni. A nődokim azt javasolta, hogy ami még van azt szedjem be. Kb. október vége felé szedtem be az utolsó szemet. Nov 30.-a helyett nov 22.-én jött meg a menzeszem. Ha így kalkulálunk akkor dec. 22-én vagy akörül kellett volna megjönnie a következőnek, de sehol semmi. Azóta 5 nap telt el, ami szerintem már sok. Októberben megismertem egy nagyon kedves srácot, udvarolt sokat, szexeltünk is decemberben. Védekeztünk (gumi), nem történt semmi malőr. A nődokimat már kétszer hívtam, nem vette fel. Gondolkoztam azon is, hogy veszek egy tesztet biztos ami biztos.


Ha valakivel már történt ilyen, legyen szíves megosztani a tapasztalatait. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2013. dec. 27. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ebben vagyok jelenleg , pont úgyanebben kivéve a szakítást ! :D

Nyugi tök normális hogy még nem menstruálsz , jobb ha szoktatod magad a gondolathoz , hogy akár 2-3 hónapig nem fogsz menstruálni, időbe telik a szervezetednek míg ismét magához tér ! Beszéltem nődokival ő is mondta teljesen normális az ilyen ilyenkor ha azonban 3 hónap után még mindíg semmi ír olyan gyógyszert amitől megjön megint.

Ha visszaált a ciklusod , megint szedhetsz antibébit :)

Remélem segítettem !

2013. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!