Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány utánad fordul az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány utánad fordul az utcán, akkor tetszel neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, előadásokon, zh-kon együtt szoktunk ülni, nekem nagyon tetszik, csak van barátja, ezért nem lépek semmit, hanem szépen csöndbe maradok.


Egyszer mentem be az egyetemre, ő pedig jött velem szembe az utcán. Miután elment mellettem (direkt vártam egy kicsit, hogy ne lássa) utánafordultam, mert elképesztően gyönyörűnek találom, és nézni szerettem volna. Mikor megfordultam, akkor láttam meg, hogy ő is utánam fordult, aztán így nyilván nem kezdtem el stírölni, csak néztünk egymás szemébe és mosolyogtunk.


Most tényleg tetszek neki annak ellenére, hogy van barátja, vagy csak félreértem, és a lányoknál ez semmit nem jelent?


Ui.: elég naiv kérdés, tudom én is jól.. de azért örülnék, ha kapnék értelmes válaszokat.



2013. dec. 27. 20:19
 1/6 xtazin ***** válasza:
Tudom elég egyszerű válasz lesz, és tudom jól de menj oda hozzá és beszélgess vele,kérdezd meg.
2013. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy húgyfoltos a nadrágod.
2013. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, szimpatikus vagy neki, és meg akar ismerni. De az is lehet, hogy szeret hódítani, a barátja ellenére is.

Biztos forrásból tudod, hogy van barátja?

2013. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy tudja, érzi, hogy tetszik Neked, és emiatt fordul meg, hogy csekkolja. Ez is benne van.
2013. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, egy lány is azért fordul vissza hogy megnézzen
2013. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Évfolyamtársak vagyunk, a barátja is az, szoktam őket látni, tehát ez 100%


Ismerjük egymást (jó, nem túlzottan, csak úgy kb), egymással szoktunk ülni előadásokon, zh-kon. Beszélgetünk szünetekben, unalmasabb órákon, stb.


A barátjával is közös az óránk, mégse vele ül, de amúgy látszólag jól elvannak (nap végén szoktam együtt látni őket, akkor együtt mennek el, meg 1-2 szünetben odamegy hozzá a lány).


Tehát mint mondtam, jól elvagyunk, ismer, csomót szoktunk beszélgetni, poénkodni.

Tehát annak nem sok értelme van, hogy meg akar ismerni.


Odamenni és megbeszélni. Tudom, hogy ez lenne a legegyszerűbb, egyenes ember vagyok, ezt tettem volna már rég, de mivel van barátja, ezért nem fogok erről egy szót se szólni neki. Én sem örülnék, ha lenne barátnőm, és más szerelmet vallana neki.

2013. dec. 27. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!