Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez az agyament...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az agyament férfi logika?

Figyelt kérdés

Itt mindenféle nő/lány felrak a testrészeiről, testéről képet, mindenki dicséri, húú de jó, megfogdosnám stb... Elismerik.


Ha meg egy lány már bulizni jár, szórakozik, jól érzi magát. Úristen nem hiszem el még csókolózott is egy fiúval, vagy fel mert venni egy rövidebb szoknyát, akkor meg már ordas nagy r*banc... és elhordják mindennek.


De a képeknél meg teszik a fejüket a férfiak... ez most akkor mi? Ilyenkor miért nem álltok ki a véleményetek mellett? - és írnátok oda, hogy ez nem helyes, még ha tegyük fel szép is. Ezt nevezem én álszentségnek.


2013. dec. 28. 01:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez nem álszentség! Ribik pont erre jók mindenhol :)


A többiek válogatnak, lányok.

2013. dec. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi ez az agyament női logika, hogy azt feltételezzük, hogy mindenhol egyformán kell viselkedni? :D
2013. dec. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
ismét egy hisztis p@csa....
2013. dec. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Én most egy képhez is odaírtam, hogy nem helyes, és jelentettem is a moderátoroknak. Igaz, nem a kérdező lány volt a képen, de akkor se helyes.
2013. dec. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a barátnőm teste, a hálószobában ki is élvezem ezt... Viszont ha az utcán meztelenül járna, soha nem jöttem volna össze vele.
2013. dec. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy nő nyilvánosan csak burkában mutatkozhat! Otthon viszont legyen egy ringyó!
2013. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Te melyik vagy a rib.nc vagy az álszent rib.nc...???
2013. dec. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A 4. adta az egyetlen korrekt választ kb.

Én csak feltettem egy kérdést, szó sincs benne magamról, nem személyeskedtem, csak kíváncsi vagyok a válaszra... a sértegetések helyett, kedves utolsó.

2013. dec. 28. 01:27
 9/12 A kérdező kommentje:
5. Nem azért, de hány lányt látsz te meztelenül az utcán? Tudom, hogy vannak kifejezetten hivalkodó, alul öltözött nők. - de én most nem őket állítottam a kérdés fókuszpontjába.
2013. dec. 28. 01:29
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első esetben nem merül fel az erkölcsi ítélet, mert csak arról van szó, hogy szexuálisan mennyire vonzó az adott lány. Viszont a második esetben már inkább barátnő-szempontból történik a mérlegelés, ahol már nem mindegy, hogy mennyire qrvás az illető.
2013. dec. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!