Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakran felteszem a kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bini-boy kérdése:

Gyakran felteszem a kérdést magamban, hogy a hölgyek a metrón vagy a buszon, úgy gondolkodnak e mint a legtöbb férfi. Hogy olyan lehet e, amilyennek elképzeltem, amikor leveti a ruháit? Látom ám a szemetekben amit gondoltok úgyhogy csak őszintén.

Figyelt kérdés

#nők #női logika #gondolkodás #nők a metrón #nők gondolatai #huncut nők #nők képzelete
2013. ápr. 25. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bini-boy? tényleg?
2013. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
No a lényeg, hogy legalább te érted, hogy mit akartál kérdezni.
2013. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amikor leveszik a kabátjukat?

Nyár van.

Problem solved.

2013. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pixi3 ***** válasza:

5 éven keresztül vidékröl jártam be gimibe busszal, de eszem ágába sem jutott ilyesmi. Mármint a buszon ülökkel, vagy semmilyen egyéb buszon történö szexuális fantázia.

Szal sztem nem.

20 L

2013. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
szerintem se.. én inkább lehajtott fejjel ülök de azért egy két csinos lányt megbámulok :D pasikat annyira nem szoktam nézegetni :D
2013. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én csak akkor, amikor egy helyesebb hímet látok :) de egyébként nem nagyon.
2013. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pain for Pleasure ***** válasza:

Nah lányok, most lebuktunk, látja a gondolatainkat :D

Egyébként biztosan van olyan csaj, aki elképzeli, de inkább a férfiakra jellemző ez a fantáziálgatás.

2013. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

na nézzük mit látsz a szememben? szerintem semmit

hát képzeld a fenekét szoktam megnézni, nem vetkőztetem le, hova az a nagy rohanás, mivel nem tart sokáig busszal menni errefelé N

2013. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Én sem szoktam a fiúkat nézegetni, inkább a lányokat, nincsenek ferde hajlamaim, csak figyelem kinek jó a haja, ruhája stb., el lehet lesni jópofa dolgokat más lányoktól. :) Amúgy én nem tudok idegenekről fantáziálgatni, nem érdekel akiről nem tudok semmit.
2013. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A nők nem annyira vizuális típusúak.

A pasikat nem szoktam megbámulni, ellenben ha látok egy csinos csajt, akkor végig mérem. :D

Aztán elkezdek gondolkodni, hogy valahol hol vette azt a jó felsőjét, vagy cipőjét. :D

2013. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!