Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első csók?

Figyelt kérdés
Mondjatok légyszi jó technikákat!
2013. dec. 28. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha lehet, ne legyen nyáltúltengésed és ne akard leerőszakolni a nyelved a torkán.
2013. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet megtanulni

elkezditek,és menni fog az egész..

2013. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Frepi voook ***** válasza:

Ahogy az 1# mondta, nem a gigáját kell nyalogatni. Gondolom mivel tanácstalan vagy, már kutattál a témában.

Én csak azt tudom írni hogy: A gyakorlat teszi a mestert. :)

2013. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. dec. 28. 12:30
 5/9 anonim ***** válasza:
olyan mint a második. jön az magától, ezt nem lehet leírni. ne fulladjon meg a nyelvedtől az a lényeg
2013. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első pár legyen szájra puszi, fonódjanak össze az ajkak, nem kell nyelvezni. Ha arra ráéreztetek, jöhet a többi.
2013. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jön az magától, nem kell aggódni emiatt!

Arra figyelj, hogy ne legyen túl nyálas, mert az nem annyira jó. Egyébként pedig ráérzel, hidd el. :)


Nekem kissé furcsa volt az első csók. A srác elég tapasztalt, és minden bizonnyal nem számított rá, hogy én nem vagyok gyakorlott e téren. Rögtön nyelves csókkal kezdett, ami hűű, meglepett. Kicsit nyálasan csókolt a fiú, és úgy pörgette a nyelvét a számban, mintha propeller lenne. De azért szép emlék, mert fontos volt nekem az a srác. :D

2013. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem egy nagy eresztés. A média és a regények nagyon eltúlozzák ezt a dolgot (is). Nincs benne semmi különös, sőt inkább rossz, mint jó. Bár lehet csak azért mondom, mert extrém rövid nyelvem van és nekem ez inkább lenne munka, mint szórakozás... Ráadásul közepes szintű nyálfóbiám is van + rohadnak a fogaim szóval ez sehogy nem jó. Az én nyelvem inkább az ízlelésre van kiképezve, semmint a munkára. Sajnos jobban is érzem az ízeket mint mások ezért eszem többet mint kellene és érzem a rossz dolgokat is sokkal jobban.
2013. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már több lányt is megtanítottam csókolózni gyakorlatban, szóval már meg sem lepődnék egy újabb jelenetkezőn. XD
2013. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!