Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácok miért hiszik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok miért hiszik, hogy ez bejön a nőknek?

Figyelt kérdés

Az az önsajnáló mentalitás, meg a másokra mutogatás... mert, hogy neki pénze van, mert, hogy ő nem alacsony, mert ő nem vékony... és még sorolhatnám. Akik csak panaszkodnak folyton, meg nyalogatják a beképzelt sebeiket.


Nem lenne célszerűbb valami értelmes célkitűzéseket tenni az életben és változtatni? - és akkor lehetne sikerélmény szerezni.


2013. dec. 28. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
Fogékonyak szerintem a változásra, csak ez nem így megy, hogy felkel az ember egy nap és azt mondja, na, mától más leszek. Vagy mondhatja, de úgysem fog sikerülni elsőre, de még sokadszorra sem.
2013. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

jaj, mi lesz itt :D

de amúgy igen, aki férfi létére sajnáltatja magát, nos, hát az gáz...

2013. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Költőnő? ***** válasza:

nem sajnáltatják! :D

csak leírják a "tényeket, tapasztalatokat" :DDDD

2013. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy irj privit ,én vagyok a te embered:)
2013. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!