Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Badoon a csúnyább lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon a csúnyább lányok miért kapnak magasabb pontszámot a képeikre?

Figyelt kérdés
pl.: én felraktam egy képet mondják a fiúk hogy tök szép vagyok a levélben, meg amúgy is mondják, képeimre viszont alacsonyabb pontokat kapok. viszont aki tényleg nem szép arra magas pontot adnak.
2013. dec. 28. 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
értékelik azt, hogy felmerte rakni
2013. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Dwight Schrute ***** válasza:
Küldj már nekem 1-2 képet amelyik magas pontszámot kap
2013. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Költőnő? ***** válasza:
és ezzel mi a gond :)
2013. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Küldj 2 képet, lepontozom neked. Az egyiken legyél te a másikon egy random.
2013. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért adják maguk könnyebben, mert már megeszi őket az idegesség, mikor az összes fiú a jobb csajokhoz megy oda, és már rohadtul kívánják ők is a figyelmet(a péniszt.)
2013. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!