Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk zöme csak meg akar fektetni, de kevesen vannak, akik járnának is velem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok könnyűvérű! Okos, kedves, szép lány vagyok. Bennem lehet a hiba?
2013. dec. 28. 17:10
1 2
 11/18 Költőnő? ***** válasza:

okos kedves szép :)

:DDDDD

2013. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Pedig benned van a hiba.

Egy nő akkor kell csak egy dugásra, ha ribinek néz ki, illetve a viselkedése is olyan, és agyilag is.

2013. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mennyi megkeseredett ember van itt :O

Miert kell raszallni a kerdezore? Azert irta, hogy okos, kedves, szep, mert valoszinuleg tenyleg igy van es pont ez a kerdes lenyege, hogy ezert nem erti a dolgot!!

De hogy a kerdesre is valaszoljak: szerintem is azzal a kevessel foglalkozz, akik valoban meg akarnak ismerni :) Valamint viselkedj minel visszafogottabban, hogy a pasik ne tarthassanak konnyu predanak.

2013. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2013. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

okos?szép?kedves? legyen egy lánynak egója,de azért ez khmm..

a könnyű vérűek nagy része tényleg nem vallja be hogy könnyű vérű.

ha olyan okos szép és kedves vagy akkor biztos van olyan aki sok ideje szerelmes beléd de te le sem szarod és a baráti zónába tetted.ott érdemes végig nézni nem csak az "alfa hímek" között.

sírhatsz is mert ha be sem vallod magadnak hogy egoista vagy akkor mi is sírunk a nevetéstől (nem a bántó szándékom vezérelt hogy ide írtam)

2013. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Írtam Neked privit, kérlek olvasd el.

2013. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

A 13. rátapintott a lényegre. Nem azért írtam ezeket a dolgokat, mert beképzelt vagyok. Kortól vagy nemtől függetlenül ezek a visszajelzések... Na meg az embernek csak van valahogy egy reális képe magáról. Ez nem jelenti azt, hogy egoista vagyok, sőt, inkább önbizalomhiányom van. És természetesen nem hiszem azt, hogy bennem nem lehet a hiba. Azért kérdezem, mi az, amit nem veszek észre vagy nem jól csinálok?

Az ilyeneket meg, hogy ringyóként viselkedek meg ,,a könnyű vérűek nagy része tényleg nem vallja be hogy könnyű vérű'' csak egy rövid válaszra méltatom: nem öltözök kihívóan, bulikban is inkább beszélgetek, mint a p*csámat rázom, nem viselkedek feltűnően. 18 vagyok és eddig még csak egy fiúval voltam.

Találtam néhány hasznos választ, körülbelül megformálódott bennem a probléma forrása. Köszönöm!

2013. dec. 28. 18:36
 18/18 anonim válasza:
küldessz privatba képekt ? :)
2013. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!