Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú a lakásán akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú a lakásán akar találkozni, akkor valószínű, hogy csak meg akar fektetni?

Figyelt kérdés
Netes barátság. Kb 3,5 hete majdnem minden nap beszélünk mindenről. Tervezzük a találkozót, de mivel orvosira jár, így kevés ideje van, készülnie kell a vizsgáira, stb.. Ezért azt mondta, hogy jobb lenne, ha nála találkoznánk. Egy másik fiúval lakik együtt, de azt mondta, hogy mi csak beszélgetni fogunk és nem fog minket zavarni a másik fiú. Nekem gyanús, hogy első találkozóra máris magához hív el. Még beszélek vele, hátha belemenne egy kis sétába, mert én nem fogok elmenni hozzá. Szerintetek is "jól" gyanítom? Én 18/l a fiú 21/f
2013. dec. 20. 00:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amúgy meg egész aranyos, kérdezget rólam meg minden témáról beszélgetünk, és a szex témát pedig nem hozza fel.
2013. dec. 20. 00:56
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem hozta fel az a legrosszabb fajta:D gyanús csend:D lehet partiba vágna a szobatárssal:D
2013. dec. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nem lehet tudni. ott van egy másik srác is, lehet, hogy hármasba akarják csinálni (ez a valószínűtlenebb eset) de nyilvánvalóan nem akar megfektetni, mikor ott van néhány méterre tőletek a másik srác.

bár tényleg elég bizar, hogy egyből a lakására hív. úgy már érthetőbb lenne, ha először találkoznátok valahol, csak aztán mennétek a lakására.

2013. dec. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.."első randi", és egyből lakásra?

Neeeem jó ötlet!

Kávézó, kajálda, pláza, séta (bár ahhoz most hideg van) de akkor sem egyből lakásra..

Nem tudmo mi a célja veled, nem ismerem, de akkor sem jó ötlet egy idegen emberhez felmenni.

2013. dec. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nem biztos. nem kell egyből erre gondolni. én is voltam már fiú lakásán, aki elhívott filmezni 2 hét ismeretség után, és valóban csak filmeztünk :)
2013. dec. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

tudtok enni is valahol

minek mennél lakásra?

2013. dec. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szintén óvatos lennék, első találkozón érdemes inkább egy nyilvános helyen találkozni. Persze lehet, hogy igazat mond, és csak beszélgetni akar, de sosem lehet tudni.
2013. dec. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
facebookon láttad? lehet más is
2013. dec. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vagy csak k urva hideg van, pénze meg nincs.
2013. dec. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos!
2013. dec. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!