Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért csináljátok ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csináljátok ezt? Ilyenkor mi a franc játszódik le bennetek?

Figyelt kérdés
A következő a szituáció. Buliba a lány táncol, a fiú táncol, aztán egymás mellett táncolnak. Kb már órák óta nézik egymást a buliban. De a fiú nem lép. Pedig folyamatban nézi a csajt. Nem közelít a csaj fele...miért...akkor mégsem jön be neki a csaj? Vagy tényleg az a probléma hogy a csajnak kéne odalépni a fiúhoz. Okés tudom 21 században élünk. De akkor is mi játszódik le a pasi agyában ilyenkor? pl ha ide jön a csaj akkor lehet valami, ha meg nem jön ide akkor kit érdekel?
2013. dec. 28. 18:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
valóban így igaz, ezért én sem lépek inkább és pontosan ez a baj
2013. dec. 28. 18:14
 12/22 anonim ***** válasza:
Kudarc... Az a baj, hogy tudom, nem veszíthetek vele semmit mégsem merek oda menni... mert Félek... :P
2013. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
általában a csajok nem csak szimplán kedvesen elmondják neki: figyelj te nagyon rendes srác vagy de köztünk nem lehet több barátságnál... hanem vágnak egy lenéző pofát h mit akarsz te kis lúzer és általkában eléggé durván lekoptatnak
2013. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

persze nem veszít az ember vele semmit, na, de mégis.. sokan tudják miről beszélek


a kudarc mindenhogyan szar érzés, baromi nehéz nem törődni vele, főleg, hogy a csajok többsége lekezelő ilyen helyzetben

2013. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

A probléma gyökere, hogy a nők azt gondolják, hogy nekik milyen sokat kell tenniük a "szépségért", pedig a mai srácok is úgy gondolják, hogy az az "ideális", "tökéletes" kinézet, amit filmekben-plakátokban mutatnak, azt pedig pénz, stb. híjján meglehetősen nehézkes elérni. Ugyanakkor egy nő sokkal több visszajelzést kap, így ő tudja, hogy milyen a külvilág véleménye, ezzel szemben egy srác csak a saját egójába/önbizalmába tud kapaszkodni, ami ha nincs, vagy nem sok, ilyen helyzetben nem fog lépni, mert nem biztos magában. Senki sem szereti a kétes helyzeteket.


Plusz tényleg 21. század, szerintem nem tehetsz rosszat azzal, ha kezdeményezel.

2013. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az senkinek nem jutott még eszébe, hogy van egy barátnője, és nem akarja megcsalni??
2013. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szegyenlos... En is elszurtam par csajt regen e miatt de nem mertem oda menni...
2013. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Néha én is vagyok így, de alapban ha látom hogy nagyon néz egy lány a buliban, akkor odamegyek. Sokan mondják hogy jól nézek ki, de attól független persze van hogy nekem sem jön össze, és elhajt a csaj. :D
2013. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Agyatok legmélyén, egy sötét tömlöcben lakik valami, ami nem engedi, hogy lépjetek. A neve: józan ész. A józan ész pontosan tudja, miért mondták anyáink nekünk milliószor, hogy ne állj szóba idegenekkel. A józan ész tökéletesen tisztában van vele, hogy külső és táncstílus alapján nem sok dől el abban a fogós kérdésben, hogy vajon milyen békés családi fészket lehet alapítani ezzel a kellemes külsejű valakivel, és egyáltalán, mennyire lehet rábízni akár csak egy egyéjszakás kaland futó élményét, mitől lehetnél biztos benne, hogy nem kezd hülyeségeket (vagy épp a piszok kellemetlen igazságot, tökmindegy) terjeszteni rólad, nem helyezi-e a legjobb barátait/barátnőit (vagy minimum az egyetlen legjobbat) eléd, ki lehet-e egyáltalán jönni vele, nem hisztis majom-e, vagy bármi a százezer lehetséges (és sajnos mindennapos) ökörségből.


Azokban a pillanatokban viszont senki nem matekozik ilyesmin. Kivéve persze, akik ismerik önmagukat. Ők viszont nem ezért járnak bulizni, hanem a buli kedvéért. Velük kint valahol fogsz beszédbe elegyedni. Akkor is, ha nem dohányoztok.


Nyilván ha zéró fantázia van, nem tud költeni valami rossz belépő szöveget, akkor szintúgy nincs vele dolgod.


Egyébként ezért nem értem a friendzone-ban tartás jelenségét. Marhára onnan van mit folytatni. Ha magától kialakult, akkor nagyon nagyok lesztek együtt AKÁR szülőként is. Tudom, mert nekem életem legnagyobb barátsága az, ami az asszonykám és köztem szövődött. Kicsit jobb csak, mint leszólítani valami kósza rányit a tinidiszkóban...

2013. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

mi van ha szórakozik?

mi van ha nem is engem néz?

mi van ha...

mi van ha...

ezer negatív forgatókönyv lejátszódhat!

2013. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!