Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha társkeresőn csak hetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresőn csak hetek múlva válaszolok a férfiaknak az ciki?

Figyelt kérdés
Néhány napja regisztráltam egy társkeresőn, de közben tönkrement a laptopom és szervízbe került. És mire elkészül beletelik néhány hétbe. Jó néhány pasi meg már írt azóta, mert megnéztem a mobilomon, viszont így mobilon nem szeretnék velük chatelni, mert lassan tudok rajta írni, meg hát csak nem olyan mint gépen. Inkább megvárom hogy elkészüljön a laptopom. Csak kicsit cikinek érzem majd, hogy olyan sokára válaszolok. Szerintetek érdemes lesz még írnom nekik pár hét múlva v. akkor már gáz lenne?
2013. dec. 28. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nocsak, egy lány aki válaszol, hogy mik vannak...
2013. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha mobilon megírnád mi a helyzet? akkor nem lenne ciki, mert nem éreznék úgy hogy csak lekoptatod őket
2013. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

igen

meséld el hogy tönkre ment a géped és megértik

2013. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
nem, utálni fognak és besorolnak majd a hülye ribik közé, én ezt tenném :)
2013. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ird ki adatlapodra... aki megnézi, látja, és nem agonizál :)
2013. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
De akkor miröl írtad ezt a kérdést?
2013. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
vagy megirod annak akinek fontosnak tartod azt amit ide leírtál.
2013. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem mondanám cikinek vagy gáznak. Szerintem nyugodtan válaszolj annak aki írt neked. Gondolj bele lehet, hogy neki is nehéz volt elszánnia magát, hogy rádírjon elvégre senki sem szeret pofára esni. Ha sok idő után válaszolsz az is valami. :)
2013. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De el fogják egyáltalán hinni, nem fogják azt gondolni, hogy csak kifogásokat keresek v. ilyesmi?
2013. dec. 28. 19:37
 10/15 anonim ***** válasza:
néhány napra regisztráltál és hetek óta nem írsz vissza? xD az komoly
2013. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!