Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalta mit erez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalta mit erez? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Aa baratnom egy eve dobott es azota sem mondta meg ,hogy miert . Amiutan dobott nem beszeltunk igy egy evig. Rgy taborban kicsit sokat ittam es ekkor ott simogatott fogta a kezem olelgetett mig azelott egymashoz sem szoltunk.miert tehette ezt?mit erezhet?megkerdezhetem mar tolle h miert dobott?

2013. dec. 29. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
biztos megcsalt és magára haragszik és nem rád..csak te emlékezteted arra, hogy bűnt követett el
2013. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)valaszokat varok meg:)
2013. dec. 29. 00:11
 3/10 A kérdező kommentje:
2.szerinted megkerdezhenem tole ,hogy miert dobott?veletlen lepontoztam a valaszod mert erintos telorol vagyok:/1. A gyakkorikerdesek.hu-t nem a kerdesek nyelvhelyessegenek kritizalasara hoztak letre hanem hogy a megmaradt joszandeku emberek segitsenek egymasnak...
2013. dec. 29. 00:17
 4/10 anonim ***** válasza:
félrelépett
2013. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Am 15en16
2013. dec. 29. 00:19
 6/10 tunderoza ***** válasza:
Nem fogja megmondani miért dobott téged.Valòszinüleg egy màsik fiuért,de eg nem is fontos,mert most visszavàgyik hozzàd.Hajrà,aki mer az nyer!:)
2013. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ilyen hirtelen?
2013. dec. 29. 09:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom nemhiszem hogy visszavágyik:// nemet irjatok pls.
2013. dec. 29. 10:46
 9/10 anonim válasza:
Szerintem folytatni akarja.Mindenkepp kerdezd meg tole hogy miert dobott.Furcsa hogy nem mondta el...L/17
2013. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tunderoza ***** válasza:

35/N

Hallgass rám!Az elmùlt három hònapban,3x rùgtam ki a pasimat,pedig eszemben sem volt szakitani.Ilyenek a nők.Nem kell hogy megértsd,csak légy bátor és kezdeményezz!!!!

2013. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!