Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fiu vagyok és eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiu vagyok és eddig 20 lánnyal feküdtem le . Szerintetek ciki? neveletlenség?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 03:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi a különleges ebben a kérdésben? Mi az ovis csoportban szintén kb. húszan voltunk és több volt a lány. Ebéd után együtt feküdtünk le. Persze az óvónénik nem aludtak velünk.
2013. dec. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:

Normális válasz:


Nem neveletlenség, ennek köze nincs hozzá.

Ciki? Ez se a megfelelő szó.


Itt van az a probléma, amikor a kis fej irányítja a

nagyot. Lehet orrba-szájba szexelni, egészségedre,

de ezzel nem kellene villogni, mert ez nem dicsőség,

inkább szégyen, mert hiába van ott a lompos, ettől

kb egy nagyra nőtt gyerek leszel.

2013. dec. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem kérdezni akarsz, hanem dicsekedni.

A szomorú csak az, hogy aki a mennyiségre ad sokat, az a minőségre képtelen figyelmet forditani. És innentől kezdve csak egy kis olcsójános bazzógép vagy, nem pedig egy inteligens, okos, bölcs, szeretni való szerető.

Apropó, elmentél már a bőr- és nemibeteggondozóba? Ugyanis, ha óvszer nélkül dugtál húsz hozzád hasonló szellemi szinvonalú egyeddel, akkor szerencsésnek mondhatod magad, ha csak egy gombafertőzésed van.

2013. dec. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
92%

en is igy voltam, mar ovodaban minden nap legalabb 100 lannyal fekudtem le naponta es jot aludtunk ebed utan.

Igy aztan ez a 3 ev alatt nekem is osszejott sok ezerre.

Aztan ahogy felnottem meg legalabb 2-300 tobb tuccatnyival, termeszetesen a szexeles az mas dolog, de az is fog veled tortenni elobb utobb.

sok szerencset kis puca.

2013. dec. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Az okosak mindig ezt mondták: Ha egy pasi mond egy számot,hogy hány nővel feküdt le azt a számot 3-mal el kell osztani így lesz meg az eredmény. Ha egy nő vallja be akkor meg 3-mal meg kell szorozni :-)
2013. dec. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Ha olyan nőkkel csináltad, akikre komolyan vágytál akkor simán jó, jól tetted.

Mai világban szerintem előfordulhat, h 16 évesen 20 nő.

A lényeg, h a minőségre is figyeljél, ne feküdj össze mindenféle ribizlivel.

2013. dec. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
gáz. igénytelen ember vagy, részeg vagy gyerek lányokat dugsz.
2013. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Nem hazudok értsétek már meg!


De több válasz nem kell !

Köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 29. 11:34
 19/34 anonim ***** válasza:
"Több válasz nem kell", oké, akkor kérdezek. Egyikkel se voltál elégedett? Ratyi-e vagy? Esetleg ők rugdostak ki, mert kicsit több náluk az alapszint? Jó, tudom, hogy csak kitalálod... :P
2013. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

De mi olyan hihetetlen ebben?2 év alatt simán összejön ennyi!

1 Normális választ kaptam a 18 válaszbol.

2013. dec. 29. 14:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!