Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha ilyen fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha ilyen fura gondolatok jöttek elő elélvezés után tegnap este?

Figyelt kérdés
Van egy lány, elég fura volt, hogy olyanokat írtunk egymásnak, mintha valami szerelmespár lennénk már, aztán később ki is vertem, de hirtelen elélvezés után azt éreztem, hogy végre szabad vagyok, megvagyok lányok nélkül is és végre nem tud egy lány sem elcsábítani, hogy nincs is szükségem lányokra, és valami magasabb rendű tudást kéne inkább megszereznem, mondjuk meditálnom kéne és halhatatlan isteni lénnyé válnom, mint a lányok után futkosnom, akik amúgy is csak hálátlanok, meg kihasználnak, de én a szex miatt nem bírok nekik ellenállni sosem sajnos, így azzal telik életem nagy része, hogy vadászok. Úgy érzem rossz úton járok és inkább a szellemi felemelkedés az én utam, nem as ezx utáni futkározás.
2013. dec. 29. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

ez a beszéd


menj el papnak

2013. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hű. Hát nekem is volt már orgazmus után fura gondolatom, de ilyen még nem.
2013. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze,kiverés után közvetlenül könnyen gondolkozhatsz így,1-2 hétig tartóztasd meg magad,aztán rögtön másképp fogod látni a dolgot.
2013. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kasztráltasd magad. Akkor örökre megszűnik a teher.
2013. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval az egész világ csak illúzió.
2013. dec. 29. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!