Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ez normalis viselkedes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ez normalis viselkedes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11-kes vagyok,es a fiuk dominalnak az osztalyban. Ok vannak tobbsegben,csak par lany van. Es vannak paran az osztalyban akik szunetekben elkezdenek hulyulni,szoval 'bebuzulnak' ugymond. Helyes,eleg jokepu fiuk,az osztaly'nagymenoi' racuppanak hatulrol a masikra,nyognek ossze vissza,vagy egymas hatara ugralnak ilyen csoportos ojankor a dolog..,csapkodjak egymas feneket,meg van,hogy ott elol is fogdossak egymast. Kozben meg heterok.



2013. dec. 29. 12:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak nem nevezném, de mindenhol ez megy.
2013. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 -=Koldus=- ***** válasza:
60%
Az én időmben mi nem csináltunk ilyen b**is dolgokat hála az istennek, de hát a mai fiatalok nyilván ilyenek -.-"
2013. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát, ha búzák, akkor normális. Ha heterók, akkor nem heterók! :D
2013. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
De jó, hogy nem most járok suliba....
2013. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy talan titokban melegeke (bar,hogy az egesz az legyen azt nem hiszem),de lanyokra csorgatjak a nyalukat,meg csajoznak is csak kozbe ezt csinaljak..
2013. dec. 29. 12:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden közösségben/iskolában/osztályban mások a normák. Attól még, hogy az osztályban így viselkednek, épp olyan normálisak, mint mások, a szexuális orientációnak meg ehhez szerintem nem sok köze van. Egyszerűen csak a birkacsorda tagjai betartják a csorda viselkedési kódexét...
2013. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
nem normális.
2013. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6-os vagyis ugy erted,hogy azert csinaljak,hogy ne logjanak ki a sorbol?
2013. dec. 29. 12:37
 9/19 anonim ***** válasza:
Itt hatos: hát ez tudatalatti dolog általában, de hát persze. Minden közösségnek megvannak a maga szabályai, és a többség alkalmazkodik hozzá, hogy ne lógjon ki a sorból, mert akkor kiközösítik.
2013. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Fura szabalyok vannak akkor az osztalyban :P,bar enelkul a viselkedes nelkul sem lennenek kikozositve,eleve ok kezdtek el. Koszi
2013. dec. 29. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!