Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamit rosszul csináltam volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit rosszul csináltam volna?

Figyelt kérdés
Nagyon tetsz(ene)ik egy lány ő mosst 9.es én 11. vagyok először msn-re vettem fel , utánavalónap nem mentem odahozzá pedig ott állt csak miközben mentem szemébe néztem és köszöntem neki(normálisan),osztálytársam meg megkérdezte tőlem mért nézett rám olyan csúnyán(höh én ezt nem is láttam akkor már biztos arrébb voltam) pedig már 1szer eléggé felfigyelt csak a hangomra(nagyon lent van mélységben) most akkor alapból utál vagy mi van? már ennyi is elég volt hogy önbizalomhiányt kapjak egy időre
2009. nov. 27. 20:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és mielőtt még szitkozodnátok hogy milyen amatőr vagyok elmondom volt problémám bőven az egészségemmel, műteni is kellett és elszállt az idő
2009. nov. 27. 21:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az osztálytársad nem biztos, hogy az igazat mondta...

De lehet, hogy azért, mert csak simán köszöntél neki és nem beszélgettél vele!

Lehet nem arra számított, hogy köszönsz és utána simán elmész mellette...

Legközelebb fordíts rá nagyobb figyelmet!

2009. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a barátodra!!! Ha teccik a csaj hódítsd meg:D

Meg egyik barátnőm is beleszeret abba fiúba akit eddig szívből utált most meg hozzá akar menni felségül..... ien az élet vicce:D

De nem hiszem h utálna csaj, szóval hajrá:)

2009. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!