Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm volt pasiján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm volt pasijának jobban tetszek én mint ő, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy olyan barátnőmről van szó aki nagyon mesze lakik,tőlem Debrecenbe lakik és az exe eléggé jó képű én 10/10-nek mondanám és nem rég szakítottak mert azt mondta neki a fiú hogy már más tetszik neki és kiderült hogy az a más én vagyok de ezt még ő nem tudja a barátnőmnek még mindig nagyon tetszik az a fiú de azóta nem beszél velem mióta askon a fiút megkérdezte hogy top 10 lány és engem rakot első helyre és azt monta többi lány húzon zacskót a fejére... de nem értem mért haragszik rám a barátnőm mikor én semmit nem is csináltam...hogy béküljek ki vele?

2013. dec. 29. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha összejössz a sráccal, egy életre elfelejtheted a barátnődet, az tuti!

Akkor aztán magyarázkodhatsz te, hogy már utána jöttél vele össze, miután ők szétmentek- úgyis azt fogja gondolni, hogy

miattad ment tönkre a kapcsolatuk!

2013. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!