Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiu de ő a tesomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu de ő a tesomat szereti, ő tudja, h mitérzek iránta és nagyon nagyon jo barátok vagyunk de nem tetszek neki. ( tovább lent ) most mit csináljak?

Figyelt kérdés
tetszik egy fiu de a tesom tetszik neki s nagyon nagyon szeretem ,szokott jönni hozzánk s sokat hülyéskedünk de a tesom nem szereti őt. Nagyon szeretném megszerezni. Igaz nem a legszebb lány vagyok , tudja mit érzek iránta de nem szeret nagyon fáj amikor látom ,h a tesomat szereti s akarja csokolni meg. Valami tipp van -e szeretme s kell nekem ő
2013. dec. 17. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit.

Felejtsd el.

2013. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de nem tudom

már probáltam

2013. dec. 17. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!