Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak le kell feküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak le kell feküdni ahhoz egy nővel, hogy bele szeressenek?

Figyelt kérdés
Az én véleményem szerint nem, de tegnap nagyon osztották erről az észt nekem... hogy azért hiszem, hogy nem, mert naiv vagyok és fiatal.
2013. dec. 29. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Baromság, milyen hülye okoskodott neked?

23f

2013. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Hülyeség.
2013. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a nőknél van ilyen állítolag, nekünk férfiaknak a szex érzelmileg semmit nem változtat.
2013. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem kell lefeküdni. Elég a nyalifali... vagy kézimunka.
2013. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
véleményem szerint sem! F
2013. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kettő harminc én körüli férfi. Barátnőmmel beültünk egy helyre karácsony után beszélgetni és odajöttek hozzánk, aztán valahogy felmerült a téma. - mi teljesen kiakadtunk rajta, hogy gondolkodhatnak így, azt mondták, hogy pedig ez így van, mert a férfiak ilyenek. - meg ők idősebbek már és jobban tudják és majd 10 év múlva mi is meglátjuk, hogy ez így van...
2013. dec. 29. 18:44
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Már akinek, kinek mi van, azzal főz.
2013. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ők ketten lehet, hogy így vannak vele, de a többség biztos nem.
2013. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen 8# mi is ezt mondtuk nekik, hogy lehet ők így gondolják, de ettől még nem kéne általánosítani. Erre az volt a válaszuk, hogy akkor van 10%, aki nem így vélekedik...

-csak azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam mások véleményére is.

2013. dec. 29. 18:50
 10/17 A kérdező kommentje:
Arra hivatkoztak, hogy azért van így, mert ott ismered meg a másik igazi arcát, mert meztelen és teljesen önmaga. De szerintem meg baromi felszínes, ha valaki ilyenkor alkotja meg az összképet másról, és nem akkor mikor kezét adja, ha szükség van rá, vagy mellette van mert jóérzés stb...
2013. dec. 29. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!