Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér k*rvák királynője (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér k*rvák királynője (a leghülyébb álom)?

Figyelt kérdés

Délután lefeküdtem aludni egyet, és nagyon hülye álmom volt: egy posztapokaliptikus világban róttuk az egykori New York utcáit, legalább száz évvel a jövőben járva, a világot a mesterséges intelligencia uralta, volt neve is, már nem emlékszem, nevezzük AGY-nak. A lényeg, hogy az AGY pár évvel ezelőtt eldöntötte, hogy kiirtja az emberiséget egy bioelektronikus vírussal, viszont kalkulált az esetleges túlélőkkel is, akiket robotok gyűjtöttek össze és osztottak el különféle feladatokra. Én is egy ilyen táborból szöktem meg, mi humanoid droidok szexuális rabszolgái voltunk. Az én úrnőm volt a Kövér K*rvák Királynője, aki egy csomó helyes palit gyűjtött a háremébe.:D Az egyik sráccal jöttem el, folyamatosan üldöztek minket a KK-k (Kövér K*rvák), a végén eljutottunk az Izoláltba, ahol az ellenállók gyülekeztek.

Állítólag azért akartak elkapni, mert a Királynő át akarta venni a hatalmat az AGY-tól és ehhez egyedi hímektől volt szüksége örökítőanyagra. :DDD

Tegnapelőtt néztem az Elysiumot és a Hasadást, gondolom azért álmodtam ilyesmit.


Nektek mi volt a legbetegebb, legperverzebb álmotok?



2013. dec. 29. 19:57
 1/8 Tarnolf ***** válasza:

Nemhogy adnál a cuccból egy kicsit, szeretnék érdekeset álmodni, manapság retek álmaim vannak. :D



Amúgy azt hiszem a levegőben szexeltem, talán ez volt a legperverzebb álmom, bár nem valami durva. :D

2013. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer álmodtam egy zombisat, elmenekültünk, aztán pár év múlva visszatérve a cselekmények kezdeti helyszínére, azt láttuk, hogy a zombik civilizációt építettek. Mi meg genyók vótunk oszt kiirtottuk őket.

Ez inkább csak beteg volt, mint perverz. :D

2013. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pár nappal ezelőtt azt álmodtam, hogy lelőttem Jason Statham fél arcát, mert meg akart ölni, de a végére egész jó spanok lettünk. :D
2013. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kovi már épp jogdíjakat védeti le :D
2013. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egy fekete lyuk nyílt az égen én meg az ágyamból néztem ahogy beszippantja a környéket de nem nagyon zavart a dolog

mert keményen be voltam szívva amit persze hitelre vettem így nem kellet visszafizetnem a világot meg amúgy is lexartam

2013. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 walk w1th mee ***** válasza:
100%

xD te nem unatkoztál..

ám én olyat álmodtam hogy bezártam a weekend házba 1 csomó embert,és aki kijött azt félbevágtam,de ilyen ninja csingcsáng stilusban ..:S:D

2013. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hah! neked legalább kreatívak az álmaid!! bezzeg nekem mindig olyan hülyeségek mint pl. kell nagyon vécéznek de ahogy futok a vécé felé az távolodik... :DD De a legperverzebb álmom az volt hogy nem húztam fel semmit hanem pucéran mentem és fel sem tűnt és a végén megfogdostak xDD
2013. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem az álmaim betegek, hanem a vágyaim. ;) 14L
2014. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!