Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hónapja párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja párkapcsolatban élek de már sokadszorra álmodok más lánnyal. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Lehetséges ,hogy szerelmes vagyok a másik csajba azért álmodok vele? Nem nagyon szoktam értelmes dolgokat álmodni többnyire értelmetlenségeket vagy valami ijesztő szart. De 4x fordult elő úgy egy hónapon belül ,hogy vele álmodtam. Négyből háromszor az ex-barátja is benne volt és kb lenyúlta előlem. Nagyon rossz volt. Régen szerelmes volt belém a lány én viszont nem, aztán én zúgtam belé aztán neki volt barátja ... szóval sosem jött össze. Nem is láttam már mióta de úgy érzem most megint kezdődik ez a hülyeség...Pedig már nagyjából kivertem a fejemből erre megint vele álmodok.

Mindeközben ott a barátnőm ... Most ,hogy van ez?



2013. dec. 8. 11:59
 1/1 Költőnő? ***** válasza:
nem biztos h szeretnéd, csak nem teljesült be, ezért ott van benned a mi lett volna ha
2013. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!