Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Udvarolgat nekem egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarolgat nekem egy srác, eközben más lányok képeit likeolgatja, ezt figyelem kivül kellene hagynom?

Figyelt kérdés

Tudom,tisztaban vagyok vele,h attol,h nekem udvarolgat ,attol meg nem szunik meg neki a tobbi lany....Csak oszinten szolva ezzel bennem ketelyeket ebreszt..

Mindig azzal jon,h hianyzom neki,mar szeretne latni es hasonlok .

Szeretnem elhinni,h csak en vagyok nala kepben ,es csak nekem udvarolgat ,es komolyak a szandekai,de emiatt nem megy.

Vagy csak en komplikalom tul ?

Rosszul gondolkodnek ?


2013. dec. 29. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*figyelem kivul
2013. dec. 29. 21:45
 3/11 A kérdező kommentje:

Hat,ez nem igaz:D masodjara sem tudom leirni helyesen -.-

Szoval figyelmen kivul hagyni

2013. dec. 29. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:

igen rosszul komplikálod, ha azok a lányok ismerősei akkor miért ne tetszhetnének a fényképek amiket feltöltenek.

Ne a fb alapján ítéljetek már meg mindent!

valószínűleg azoknak a lányoknak nem mondja h hiányoznak neki.

Lát egy képet nyom egy tetsziket és görget tovább nem ragad le percekig előtte!

2013. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
En nem akarom elitelni,sem megitelni ez alapjan ,de megiscsak ott van bennem egy kis felsz,h mi van,ha.......
2013. dec. 29. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is szoktam az ismerőseim képeit likeolgatni, de azért, mert kedvelem őket például, mint barát, vagy mert tényleg jó a kép, és nem azért mert bármit is akarnék tőlük.


23F

2013. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom.....kicsit elszurva erzem a dolgot...tettem egy kijelentest,amit nem kellett volna....... De nem a kepekkel kapcsolatban.
2013. dec. 29. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:

hú ha baj van most néztem hogy a feleségem juli néni családi képét likeolta

bakker azt még feldolgozom hogy vállunk de pont a juli nénit neeeeeeeeeeee


szörnyű te biztosan nem likolsz semmit csak az aki udvarol neked és ez neked azt jelenti hogy mindenkivel minden kapcsolatot szakítson meg és a tetszését sem fejezheti ki


gratulálok annyira jó anyós leszel hogy új fejezetekkel bővülnek majd a vicckönyvek

2013. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lol, nyugi mar utolso ,te veszed tul komolyan:D
2013. dec. 29. 22:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokan olyan srác van aki egyszerre több lánynál is próbálkozik és csak azt mondja amit hallani akarsz.
2013. dec. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!